!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczny Generator Kamienia
#1
Siemano wszystkim!
Jeżeli tu trafiliście, to napewno nie był to przypadek Big Grin W dzisiejszym poradniku zaprezentuję wam jak zrobić automatyczny generator stone. Finalnie będzie wyglądał on tak: [zdjecie 17.png]

A więc zaczynajmy!

Będziemy  potrzebowali:
- Szkło [32szt.]
- Kamienna cegła [ok.2 stacków]
- Płytki z kamiennych cegieł [13 szt.]
- Hoppery [45 szt.] (można również zrobić generator bez hopperów)
- Schody z kamiennych cegieł [45 szt.]
- Skrzynki [4 szt.]
- Lawa [3 wiaderka]
- Woda [2 wiaderka]
- Repeatery (przekaźniki) [9 szt.]
- Redstone [5 szt.]
- Pistony (zwykłe, nie lepkie) [3 szt.]

Jeżeli macie już wszystkie potrzebne itemy, to możemy zaczynać! Big Grin

1.Należy zbudować z kamiennej cegły coś takiego jak na zdjęciu:
Show ContentSpoiler:

2.Następnym krokiem jest zbudowanie 2 warstwy ze szkła:
Show ContentSpoiler:

3.Kolejnym krokiem jest połączenie ze sobą przeciwległych boków ze szkła, i zbudowanie 3 warstwy z kamiennej cegły:
Show ContentSpoiler:

4.Nastepnie należy połączyć wszystko ze sobą szkłem, i położyć na nim kamienne cegły:
Show ContentSpoiler:

5.Piątym z kolei krokiem jest położenie pistonów w sposób widoczny na zdjęciu:
Show ContentSpoiler:

6.No dobra, bryłę naszego generatora mamy już skończoną. Przyszła kolej na mechanizm Big Grin. Ustawiamy repeatery w sposób widoczny na zdjęciu, i każdy z nich ustawiamy na 3 (należy wcisnąć na każdy z nich 3 razy prawym przyciskiem myszy, no chyba że ktoś z Was gra na touchpadzie xDD) Mechanizm ma wyglądać tak:
Show ContentSpoiler:

7.Następnie kładziemy dźwignię, włączamy nić mechanizm na ok. jedną sekundę i wyłączamy:
Show ContentSpoiler:

8.Dobra, mechanizm skończony a więc pora na lawę i wodę Big Grin Należy je wlać tak jak ja:
Show ContentSpoiler:

9.Całość należy przykryć płytkami z kamiennych cegieł, oraz zabudować mechanizm (nie jest to wymagane do prawidłowego działania generatra):
Show ContentSpoiler:


====================================================
PONIŻEJ ZNAJDUJE SIE PORADNIK JAK DODAĆ DO NASZEJ STONIARKI HOPPERY Smile
====================================================

1.Wokół wygenerowanego nam przez stoniarkę kamienia należy wykopać 1 kratkę:
Show ContentSpoiler:

2.Następnie trzeba skopać wszystkie bloki znajdujące się pod wygenerowanym stonem, i ułożyć hoppery tak jak na zdjęciu:
Show ContentSpoiler:

3.Ostatnim krokiem jest przyzdobienie całej stoniarki tak, jak się komu podoba. Moja wygląda tak:
Show ContentSpoiler:


Stoniarkę można obejrzeć u mnie na wyspie. Zapraszam na moją wyspę, koordy na których znajduje się moja stoniarka są widoczne tu:
Show ContentSpoiler:
Odpowiedz
#2
Czemu przepisuejsz film XD nie lepiej było wysłać do tego link bo z to co napisałeś pewnie nikt nie przeczyta całego a tym bardziej zbuduje jak jest pełno filmów o tym na YT.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
Odpowiedz
#3
Sad 
Można prosić link do filmu? Nie wyświetlaja mi się zdjęcia. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#4
Obrazki sa uszkodzone, bo zapodaj tylko przez pewien czas przechowuje. Zrobie hosting do zdjec ale troche to potrwa
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#5
Obrazki nie działaja Sad
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika