Dyskusja! Kliknij Tutaj
Ankieta: Czy odpowiada Ci ta propozycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
36.84%
7 36.84%
Nie
26.32%
5 26.32%
Tak, ale mam uwagi (komentarz)
31.58%
6 31.58%
Nie, ale mam propozycję w tym temacie (komentarz)
5.26%
1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny skóry - ujednolicenie
#21
Nie ma możliwego sposobu żeby wprowadzić gospodarkę w stagnacje, czym więcej pieniędzy wpływa do kieszeni topowych graczy tym bardziej oddalone jest wspinanie się w rankingu dla nowych, a nawet grających już jakiś czas graczy. Gdyby nowi gracze mieliby zarabiać na swoich towarach lub u kogoś to dawno już by to zrobili, moim zdaniem problem jest w tym że żaden nowy gracz bez inwestycji dużych realnych pieniędzy nie jest w stanie walczyć o podium, dlatego wątpię żeby ktokolwiek chciałby startować w tym wyścigu szczurów. Nie jak uratować gospodarki, ani wprowadzić w stagnacje, awykonalne.
Odpowiedz
#22
(01-22-2021, 22:26)PowaznyAdam napisał(a): Nie ma możliwego sposobu żeby wprowadzić gospodarkę w stagnacje, czym więcej pieniędzy wpływa do kieszeni topowych graczy tym bardziej oddalone jest wspinanie się w rankingu dla nowych, a nawet grających już jakiś czas graczy. Gdyby nowi gracze mieliby zarabiać na swoich towarach lub u kogoś to dawno już by to zrobili, moim zdaniem problem jest w tym że żaden nowy gracz bez inwestycji dużych realnych pieniędzy nie jest w stanie walczyć o podium, dlatego wątpię żeby ktokolwiek chciałby startować w tym wyścigu szczurów. Nie jak uratować gospodarki, ani wprowadzić w stagnacje, awykonalne.

Jak najbardziej się zgadza to co piszesz, jednak nie resetując edycji do 0 nigdy nie sprawisz, by gospodarka się zatrzymała. Chodzi o spowolnienie, a nie zatrzymanie, jako że to jedyne możlwe do podjęcia działanie. Dyskusję pozostawiam otwartą, głosowanie się zamknęło.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika