!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] UB
#1
Witam dostałem w dniu dzisiejszym bana o treści perm za cheaty z tego co pisał mi visus19 oraz Eviero jest w wielkim szoku ponieważ cheatow nie mam pod ponad 2 miesięcy na swoim kompie również prosił bym o zdjęcie bana mojemu koledze który był ze mna tylko w party i nie zasłużył na tego bana i proszę o dowody na to że używałem cheatow ponieważ to jest bujda a filmiki maja pewnie po 100 lat 
Pozdrawiam Big Grin
#2
1. Nie trzymasz się wzoru
2. Mało co rozumiem z tego totalnego braku poprawnej polszczyzny w twojej wypowiedzi
3. Nie udostępnię dowodów graczom, mogę to zrobić wobec administracji, na ich prośbę.
4. Na serwerze grasz na koncie nikxi + pośrednie znacznie dłużej niż 2 miesiące, a dowody są z wczorajszym dniem włącznie.

Podtrzymuję bana.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Visusku szanuję cię bardzo ale nie oszukuj się uwziąłeś się na mnie z powodu ze kupowałem więcej skóry u Fade niż u ciebie gdy się o tym dowiedziałeś zacząłeś mnie wyzywać od zdrajców itp. po czym Darkoo wciągał na mnie brudy z przed roku tak jak robisz to ty więc twoja opinia na ten temat mnie nie interesuje chce aby wypowiedział się na to SandwichBM ponieważ on ma z was wszystkich największe doświadczenie i nie daje bana bezpodstawnie osobie której nie lubi Big Grin
Pozdrawiam Terra
#4
Gdybym się na ciebie uwziął, to byś dostał zakaz bo po co mi wracający na serwer cheater. Ale nie zamierzam się w to bawić. Dostałeś bana za cheaty z których nagminnie korzystasz kopiąc, szukając witherek itd. z czym się mocno obnosisz na czacie i generalnie z wieloma innymi rzeczami też się obnosisz. Wraz z wulgarnością i prowokacyjnością twoich wypowiedzi na czacie.

Dla mnie, o czym większość starszych graczy wie, na serwerze nie ma znaczenia czy będziesz mi rzucał wazeliną i wykupował u mnie skórę, czy się podlizywał i prawił komplementy. W sytuacji złamania regulaminu ukaram cię jak każdego innego co też zrobiłem.

Druga sprawa, jak już pisałem - korzystałeś ze speedmine - nie tak dawno na moich oczach, po czym otrzymałeś ostrzeżenie, że jeśli raz jeszcze złapię cię na cheatach to cię wybanuję z permem. No i cóż, ponownie widzę cię latającego na freecam ludziom po wyspach i po netherze. Gratuluję! A dowody przesyłam kanapce, nie martw się, wypowie się Smile

P.S. Gdy tylko usłyszałeś od Michał152, żebyś czasem przemilczał pewne rzeczy napisane do ciebie na czacie i zapewne coś więcej, bo Michała ostrzegłem przed graniem na twoim koncie to nagle od mało co nie wyzywania mnie przeszedłeś do przepraszania i "płaszczenia się za kasę" - jak to nazwałeś do Darkoo - na mojej wyspie. Także chyba sumienie cię ugryzło i zachęciło do próby "załagodzenia sprawy" Smile Sorry za późno, trzeba było posłuchać pierwszego ostrzeżenia.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika