!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Ban permanentny
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: _Sasuczke_
Za co zostało zbanowane?: Bot do reklam
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Visus19
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Więc, w regulaminie, nie ma żadnego punktu, który zakazuje pisania reklam, dodatkowo afki nie są zrobione po to, żeby tylko i wyłącznie pisały reklamy, są po to aby wszystko na wyspie działało prawidłowo. Dostałem bana za bota do reklam, za co? Za to, że bot co 15 minut pisał linijkę? Z tego co wiem, co 5 minut nawet może pisać. Gdzie jest to zabronione? Połowa serwera tego używa a tylko ja dostaję karę? Boty nic nie robiły, wszystko używane było według regulaminu ponieważ nie ma żadnej linijki w regulaminie która tego zakazuje. 
#2
Jest. Sprawa wyjaśniona na discordzie + przyznanie do korzystania z oprogramowania zewnętrznego. Zamykam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika