!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EVENT I KONKURS] To co, buty wyczyszczone?
#1
MIKOŁAJKI I NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA!

Kochani, tak więc ogłaszam podwójnie dobre informacje! 

Już jutro przypada 6 grudnia, który nazywany jest również Mikołajkami i zwiastuje nadejście małego Mikołaja. Otóż... jestem! 

Dla grzecznych graczy, którzy udostępnią zdjęcie czyściutkiego na przyjście Mikołaja obuwia (BUTÓW!) podarowany zostanie jeszcze niespotkany "Kilof Mikołajowego Gandafluxa", o bonusach z eventu rodem! 4 wydajność, 4 szczęście, 4 niezniszczalność. Zastrzegam sobie prawo, do odrzucenia graczy niegrzecznych którzy w ostatnim miesiącu byli bardzo niegrzeczni. Pula nagród ograniczona! Smile Zdjęcia udostępniamy w formie komentarza do tego konkursu.

W związku z pytaniami precyzuję zadanie. Proszę o zabarwienie na dowolny kolor skórzanych butów w grze, nadanie mu nazwy jako nick gracza (w kowadle), który przesyła zgłoszenie i udostępnienie screena z gry gdy je pokazujecie w ekwipunku.

Dodatkowo, mam przyjemność ogłosić konkurs świąteczny, który rozwiązany zostanie po 26 grudnia. I to też jest termin ostateczny nadsyłania prac.

Waszym zadaniem jest wybudowanie budowli, która dla was najbardziej symbolizuje i wskazuje na święta. Budowlę wykonujemy na swojej głównej wyspie, nie na wyspach dodatkowo utworzonych tylko na potrzeby konkursu.
Metoda i koszt wykonania budowli dowolny, oceniany będzie dobór kolorystyczny bloków i styl budowy. 

Dodatkowo, ogłaszam nową formę oceniania prac. Prace graczy, którzy zgłoszą się do konkursu ocenicie sami poprzez ogólnodostępne na forum głosowanie, a dodatkowo do puli głosów doliczymy oceny administracji, które będą decydujące. Ma to na celu uniemożliwienie zwycięstwa pracom brzydkim i oklepanym poprzez zachęcanie znajomych do głosowania, lub kupowania głosów. Smile

Prace proszę przesyłać w formie:
Minimum 2 zdjęcia z budowy i 2 zdjęcia efektu końcowego (może być więcej)
Nick osoby i wyspy która jest autorem budowli
Link do zdjęć można przesłać w prywatnej wiadomości do mnie na forum lub przesłanie zdjęć w prywatnej wiadomości na discordzie.

Dodatkowo! Osoby, które zostaną jakkolwiek ukarane za przewinienia na serwerze, zostaną wykluczone z konkursu! Dotyczy to nałożonych kar wyciszenia i blokady konta. Bądźcie grzeczni!

"Halo, a co będziemy z tego mieć?!"

Już mówię, mówię... 

Przewidziane nagrody to:
Pierwsze miejsce - specjalny kilof świąteczny + 300 pkt do wykorzystania w sklepie
Drugie miejsce - specjalny kilof świąteczny + 200 pkt do wykorzystania w sklepie
Trzecie miejsce - specjalny kilof + 100 pkt do wykorzystania w sklepie

Dodatkowo dla wszystkich uczestników, którzy się porządnie przyłożą do swojej pracy zostaną rozdysponowane nagrody pocieszenia i podziękowania za udział! 

Ocenie budowli przede wszystkim podlega:
Wielkość i zagospodarowanie terenu pod konkurs
Dobór kolorystyczny budynku i ozdób

Zachęcamy do udziału i do zobaczenia na serwerze!!
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#2
Dobry wieczór , przesyłam prace na konkurs , który jest na 6 grudnia
https://zapodaj.net/0a69d2f890052.png.html



Prezent przyznany ~ Visus19
#3
Podsyłam zdjęcie bucików Zackiee'go! Pozdrowionka!
   



Prezent przyznany ~ Visus19
#4
Witam, oto me piękne obuwie:
   



Prezent przyznany ~ Visus19
#5
Witam, przesyłam moje najcenniejsze obuwie



Prezent przyznany ~ Visus19


Załączone pliki Miniatury
   
#6
Wyczyszczone buciki Big Grin  


https://zapodaj.net/24548f0e85f64.png.html



Prezent przyznany ~ Visus19
#7
Elo, troche pobrudze blotem bo z zadania bojowego wrocilem soreczka  Cool
   




Prezent przyznany ~ Visus19
#8
Moje butki Tongue


Prezent przyznany ~ Visus19


Załączone pliki Miniatury
   
#9
Mamaleee



Prezent przyznany ~ Visus19


Załączone pliki Miniatury
   
#10
o to moje buciki :"D


Prezent przyznany ~ Visus19


Załączone pliki Miniatury
   


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika