!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Unban
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane : Anomalee

[font=tahoma, sans-serif, arial][b]Za co zostało zbanowane: cheaty[/b][/font]

[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Od kogo z administracji dostałeś kare? Yasotaro[/b][/font][/b][/font]

[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Byleś już przedtem karany: Nie pamietam[/b][/font][/b][/font][/b][/font]

[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Czemu prosisz o odbanowanie: Ponieważ nie miałem nic właczone a yasotaro sie kłoci że mialem antyknocka właczonego ponieważ twierdzi że nie odskakiwałem jak dla mnie on też nie odskakiwał [/b][/font][/b][/font][/b][/font][/b][/font]
#2
Już ci powiedziałem na ts'ie, biłem cię 15 sekund i nie śmiałeś odskoczyć nawet na 1/4 klocka. Zamiast przeprosić i wymyślić jakakolwiek sensowną wymówkę, wybrałeś drogę nakazania mi zdjęcia bana i stwierdzenie ze jestem ślepy. Ub nie dostaniesz, dobrze wiesz dlaczego. To nie jest serwer pvp żebym zapraszał cie na skype'a lub tym podobne żeby sprawdzić czy rzeczywiście masz cheaty. Był przy nas Michał, u którego na team speaku próbowałeś zdobyć poparcie, stety lub nie skończyło się fiaskiem. Oskarżając mnie masz obowiązek podać jakikolwiek dowód, bez tego jestes tylko standardowym graczem mówiącym bezpodstawne i prześmiewcze posądzenia.
#3
sorry ale michał mówił że nic też nie widział także. Oczywiście to nie jest serwer PVP to powiedz mi po co miałbym mieć włączony anty kn a ja na innym serwerkach w mc nie gram także nie mam mieć potrzeby używać anty kn

i nie miałem po co wymyślać innej bajki mówiłem poprostu prawdę
#4
Nie obchodzi mnie po co miałbyś używać, wiem co widziałem i wiem co widział michał.
#5
Powiem osobiście tak, nie chce się mieszać w zaistniałą sytuacje lecz widziałem wszystko i jednak jestem po stronie Yaso ( nie mieszajcie mnie w nic więcej )
#6
(11-26-2020, 16:44)PowaznyAdam napisał(a): Nie obchodzi mnie po co miałbyś używać, wiem co widziałem i wiem co widział michał.
ja wiedziałem też że nie odskakiwałeś ou czyżbyś też używał anty kc ???
#7
Tak jak Ci napisałem "Oskarżając mnie masz obowiązek podać jakikolwiek dowód"
#8
I własnie słowo przeciwko słowu tylko że ja ci nic nie mogę udowdnić bo jest graczem
#9
rzeczywiście słowo przeciwko słowo
#10
Panowie, chciałbym już odciąć dyskusję na ten temat i poczekać na wypowiedź kogoś jeszcze z administracji, a w tym przypadku na któregoś z moderatorów.
Nie chcę zamykać tematu, więc utnijmy to w tym miejscu, wydaje mi się że powiedziano wystarczająco, a reszta emocji nie jest potrzebna.

A jeśli coś jeszcze macie do dodania, aby faktycznie coś udowodnić, to wtedy proszę o wpis.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika