!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga] ero52
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Lysyyy
Nick osoby ktora oskarzasz: ero52
Data wykroczenia: 26.11.2020
Powod skargi: kradzież 6 spawnerów krów
Dowód: w załączniku


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Okej, a masz jeszcze jakieś ssy?
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Nope, wyżej był spam na czacie
Mogę pokazać krowiarke z dziurami ale to chyba nie jest jakiś dowód xd
Ewentualnie jeszcze GozdzikQ2k może potwierdzi że je miałem bo bywał u mnie na wyspie często i owego dnia też
#4
Bo na ogół wszystko fajnie, pisałeś z nim, żeby wykopał ale to trochę mało na to, bym bez zastanowienia go ukarał. Potrzebuję widzieć coś więcej.
Chyba, że ktoś inny z administracji uzna, że to wystarczy. Bo ja tam widzę tylko, że był dodany do wyspy i pisałeś mu o wykopaniu...
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
(11-27-2020, 11:47)Visus19 napisał(a): Bo na ogół wszystko fajnie, pisałeś z nim, żeby wykopał ale to trochę mało na to, bym bez zastanowienia go ukarał. Potrzebuję widzieć coś więcej.
Chyba, że ktoś inny z administracji uzna, że to wystarczy. Bo ja tam widzę tylko, że był dodany do wyspy i pisałeś mu o wykopaniu...

No to co mogę powiedzieć jeszcze to pisaliśmy o wyspach, on powiedział że odchodzi od jakiegoś ziomka z wyspy i szuka nowej. Pogadaliśmy jeszcze chwile o trzciniarkach i zapytalem czy wykopie mi jeden spawner krów bo chciałbym go przestawić. Zgodził się dodałem go do wyspy pokazałem który ma wykopać i dalej to co na ss i więcej go nie widziałem. Wiem że to moja głupota ale nie myślałem, że można tak bezczelnie oszukiwać.
Na wyspie jest też kscper3548, więc też można się upewnić, że te spawnery byly.
Jest jakaś szansa żebym odzyskał te spawnery?
#6
Tak naprawde, tez z mojej strony ciezko to uznaje. Spawnera nie odzyskasz, ale osoba moze zostac ukarana. Obgadam to z Visus19
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika