!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rozwiązane] Prośba o UB
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Lolek11
Za co zostało zbanowane?: Reklama 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: consola
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Napisałem zapraszam na zarobek /is visit Lolek11 poczym dostałem perm bana za reklame Sad
#2
(11-18-2020, 01:34)Lolek11 napisał(a): Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Lolek11
Za co zostało zbanowane?: Reklama 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: consola
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Napisałem zapraszam na zarobek /is visit Lolek11 poczym dostałem perm bana za reklame Sad

Potwierdzam, wbił na lolka zeby usunąć mnie z wyspy a po 5 sekundach dostał perma
#3
ale co potwierdzasz? Consola banuje tylko za "zapraszam na serwer" - w powodzie reklama
#4
Nie pisałem nic takiego kilka osób moze potwierdzic napisałem zapraszam na zarobek po czym dostałem bana
#5
Nikt Ci tego nie potwierdzi, jesli dostales bana za reklame to wiadomosc nie zostala wyslana i dostales instant bana
#6
a czy moge to jakos sprawdzic albo cos? na koncie mam swoje przegrane to nie jest tak ze dopiero wszedłem na serwer
#7
Próba wysłania wiadomości na serwer możliwe, że jest zapisywana w logach, ale tego pewny nie jestem. Po drugie, dostałeś dozę zaufania i otrzymałeś uba na podstawie tego co twierdzisz. Zamykam
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika