!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rozwiązane] Prośba/Przeprosiny
#1
Sad 
Witam.
Chciałbym przeprosić za moją wypowiedz na dc: "stul pysk'", i poprosić o usunięcie muta na dc. Dlaczego? Dc jest fajny i jak nie grasz na serwerze to tam gadasz (wiem że zaraz ktos napisze XD). Tyle z mojej strony.




Jeśli mg prosic to niech te 4 osoby ktore nie chca mojego powrotu na serwer sie tu nie odzywały, chociaż w to wątpie.
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#2
Pisz do marsa, on jest tam administratorem
#3
(11-16-2020, 14:04)PowaznyAdam napisał(a): Pisz do marsa, on jest tam administratorem

Na priv?
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#4
a gdzie indziej mozesz
#5
Ja to bym proponował, żeby mut został utrzymany, aż lolek poradzi sobie z wytrzymaniem min. tygodnia bez wpisywania !rank na kanale botów. Bo dotychczasowa nieobecność na serwerze, a wpisywanie tego 2 razy dziennie mnie najdelikatniej jak się da... - irytuje. : )
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#6
wszystko zalezy od marsa
#7
(11-17-2020, 14:29)Visus19 napisał(a): Ja to bym proponował, żeby mut został utrzymany, aż lolek poradzi sobie z wytrzymaniem min. tygodnia bez wpisywania !rank na kanale botów. Bo dotychczasowa nieobecność na serwerze, a wpisywanie tego 2 razy dziennie mnie najdelikatniej jak się da... - irytuje. : )

Jak sie mars zgodzi to prosze...
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika