!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SERWER
#1
Co się stało, że nawet 20 osób nie ma dziennie teraz czy to upadek czy co jest grane bo nie wiem czy jest sens zaczynać?
Zostaw REP +
Odpowiedz
#2
Z tego co mi się wydaje to nie jest miejsce na tego typu post, dodatkowo taki post już jest na forum tylko w dziale "Pytania dotyczące MineCraft" wypowiedział się tam Sandwich.

Jeżeli każdy będzie podchodził do tego z takim samym zdaniem czyli "jest sens" to nigdy serwer nie wstanie Wink
Odpowiedz
#3
aktualnie nie masz po co, przypominam ze masz zakaz :X
Odpowiedz
#4
(10-15-2020, 17:21)PowaznyAdam napisał(a): aktualnie nie masz po co, przypominam ze masz zakaz :X

Zakaz ciekawe za co? w banie jest Malter a jakoś nie dawno jeszcze grałem i nic nie zrobiłem
Zostaw REP +
Odpowiedz
#5
skoro nie wiesz to koniec tematu. powodzenia
Odpowiedz
#6
(10-16-2020, 18:54)PowaznyAdam napisał(a): jednak nie masz, pomylka mb

Czyli nie mam zakazu?
Zostaw REP +
Odpowiedz
#7
Nie masz, pewnie kolega sie pomylil. Zdarza sie.

Gandaflux mi nawet powiedzial, ze sie nie dziwi ze tak malo osob jest.
Moze beda jakies prace robione, ale do teraz nie jest mi to wiadome.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#8
(10-22-2020, 09:37)SandwichBM napisał(a): Nie masz, pewnie kolega sie pomylil. Zdarza sie.

Gandaflux mi nawet powiedzial, ze sie nie dziwi ze tak malo osob jest.
Moze beda jakies prace robione, ale do teraz nie jest mi to wiadome.

Może pora coś zdziałać, aby przywrócić dawną liczbę graczy nie mam na myśli nowej edycji, ale może nowy spawn serwera?Może to by ruszyło graczy do gry.

A jeśli jesteś za lub Gandaflux, to chętnie mogę zająć się np.na sinlgu budową owego spawna.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika