!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] Zakaz Gry
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Frosty
Za co zostało zbanowane?: Nie mam pojęcia dostałem bana z powodem: Malter na pare lat a tydzień temu normalnie grałem jeszcze
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Yasotaro
Byleś już przedtem karany?: Mutami
Czemu prosisz o odbanowanie: Staram się o ściągniecie zakazu gry na serwerze z kilku powodów, że żałuje tego i wstyd mi jak się przedtem zachowałem popełniłem błąd, za który ogromnie przepraszam całą administracje oraz graczy.Gram już kilka lat i nie wyobrażam sobie kończyć ''kariery'' na tym serwerze ponieważ to serwer dzieciństwa i jest dużo wspomnień.Przyznaję się do błędów i żałuje.
Mogę zapewnić, że nigdy przenigdy to się już nie powtórzy i proszę o ściągniecie zakazu gry nie mówię już o odbanowaniu Frostego mogę nawet zacząć od zera, ale bez zakazu.

Z wyrazami szacunku Frosty.
Zostaw REP +
#2
Yasotaro, mozesz sie wypowiedziec do tej sytuacji?
[Obrazek: why.png]
#3
Jakkolwiek mocno nie byłoby to opóźnione w czasie - Dowiedziałem się paru szczegółów w tym temacie - jako wulgarna osoba i wielokrotnie cheatująca, czy też wielokrotnie podejrzewana o SCAM czy to z konta Malter, czy to konta Frosty - kary na obu pozostają jakie są. Czyli permy. Ub na nich nie będzie.

O ile ponownie nie zaczniesz wariować z przewinieniami to na serwerze możesz grać, życzymy ci dobrej zabawy. Ale pamiętaj, przewinienia z multi ciągną się za tobą dalej, nie ma taryfy ulgowej dlatego, że zmieniłeś konto.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika