!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Duże znisczenia i straty.
#1
Information 
Nick ktory uzywasz na serwerze: Lolek00709
Nick osoby ktora oskarzasz: ProPlayGames (Multikonto - Pasha)
Data wykroczenia: Prawdopodobnie późny wieczór 14.10.20 albo poranek 15.10.20
Powod skargi: Zniszczenie wyspy, kradzież.
Dowód:                     
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#2
(10-15-2020, 08:35)Lolek00709 napisał(a): Nick ktory uzywasz na serwerze: Lolek00709
Nick osoby ktora oskarzasz: ProPlayGames (Multikonto - Pasha)
Data wykroczenia: Prawdopodobnie późny wieczór 14.10.20 albo poranek 15.10.20
Powod skargi: Zniszczenie wyspy, kradzież.
Dowód: 

Chociaz niech ktos powie czy jest szansa ze cos odzyskam albo ze on zostanie ukarany
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#3
Według regulaminu administracja nie odpowiada za stracone itemy (można też podciągnąć ten punkt pod tą sprawę)

"- Administracja nie zwraca utraconych przedmiotów, także jeśli zostały one stracone z winy serwera."

Dodatkowo dodając kogoś na wyspę to ty ponosisz za to odpowiedzialność i powinieneś raczej mieć to na uwadze że jeżeli jest to obca osoba to trzeba mieć ograniczone zaufanie a już na pewno nie zostawiać kogoś takiego na noc "bez opieki"

Patrząc na to z drugiej strony skąd administracja ma wiedzieć czy nie skopałeś tego sam i nie próbujesz wkopać kogoś Smile

W sumie słaba sprawa bo tak to każdy płacze że mało ludzi a po takich akcjach odechciewa się dalszej gry.

Masz chyba już kolejną nauczkę Lolek że nie ufa się ludziom których znasz tylko z gry lub napiszą ci słowa "nie okradnę Cie" i taka osoba tego nie zrobi - krótko mówiąc masz za swoje Wink

A no i jeżeli nie posiadasz jednoznacznych dowodów które by wskazywały że to był on to administracja raczej nic z tym nie zrobi.
#4
Tak jak zacu napisał, na nie
#5
Czyli wyspa stracona, tak? Zrobie sobie nowa wyspe korzystajace ze mam svipa...
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#6
niestety


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika