!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Zakaz /is calc
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Lolek00709
Nick osoby ktora oskarzasz: Zinnuts
Data wykroczenia: Nie wiem
Powod skargi: Złamanie zasady "[font=tahoma, sans-serif, arial]Zabrania się głoszenia treści nazistowskich, faszystowskich, antysemickich, a także innych treści powszechnie uważane za obraźliwe"
[/font]

Dalej w regulaminie znajdziemy: "[font=Arial, sans-serif]Zakaz używania, wystawiania oraz handlowania główkami z obrażającym bądź niestosownym skinem. Konta z takimi skinami maja zakaz wpisywania /is calc "[/font]
Nie chcę niczego sugerować, ale wiem chyba do kogo skierowane jest JS...
Dowód:      
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#2
Jeszcze jak by to była jej wina że ma takiego skina, historia się powtarza ponieważ tego samego doświadczył Fade czy tam KonfiKonfident - jest to nic innego jak próba wyrzucenia kogoś z topki lub z serwera.

Fakt taki że skin jest obraźliwy i nie powinna robić calc, ale to nie jej wina tylko pewnego Pana z serwera którego nie chce wyciągać na forum ponieważ nie ma jednoznacznych dowodów - a to że ona musi cierpieć przez jednego czy drugiego pajaca to przesada. Cieszy mnie tylko to że ten "ktoś" musiał wydać te śmieszne 3zł na premke, gorszą sprawą jest to że ona musi wydać teraz 10 zł żeby zmienić właściciela wyspy.

...
#3
Ona zapomniała, że ma tego skina i dlatego wpisała calca.
Skin to nie jest jej robota tylko jakiegos pajca(kazdy moze domyslic sie kogo)
#4
Spojrz na dol
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#5
Jak na moje musi zmienic wlasciciela do nastepnego miesiaca, lub nie calcowac. Fade tez mial czas na zmiane skinka
#6
Nie zmianę skinka a właściciela wyspy. Tylko że zanim ganda to zrobi to się schodzi
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika