!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Prośba o zdjęcie zakazu
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Talar
Za co zostało zbanowane?: Zakaz
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars/Sariel
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Chciał bym prosić o zdjęcie zakazu gry, nie odbanowanie konta tylko zdjęcie zakazu to bym mój pierwszy ban z blokadą. Oraz obiecuje poprawę z mojej strony. Oraz jeżeli administracja by się na to zgodziła to chociaż jedna zła przez mnie reakcja na chacie serwerowym albo jakie kolwiek zawinienie z mojej strony będzie wnioskować o przywrócenie zakazu gry. 
#2
Jestem STANOWCZO na nie.

Dostałeś bana na kilkunastu jak nie kilkudziesięciu kontach, od krótkich banów za wyzywki i prowokacje na permanentnych banach za handel PSC, wielokrotne oszustwa itd kończąc.
Przewinień, możliwości poprawy i prób było zbyt wiele, by dać ci kolejną.

Dwa razy do tego samego bagna się nie wchodzi, bądź w domu do tego samego bagna nie dopuszcza.

Także raz jeszcze - jestem na NIE.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Tylko że ja nigdy nie handlowałem psc a jeżeli handlowałem to jeżeli można prosić o dowody na dc to by było super

Jeżeli piszesz że przewinień było zbyt wiele to się dobrze zastanow, ja tylko jeden raz dostałem bana z blokadą a znam graczy którzy dostawali nie raz bany i zachowywali się gorzej ode mnie i został im nałożony zakaz dopiero wtedy kiedy mi

Wiele prób nigdy nie skończyło się dla mnie banem z blokadą tylko jeden jedyny raz dostałem bana z blokadą wraz z zakazem gry.

A jeżeli chodzi i handel psc do albo mnie z kims mylisz albo poproszę dowody że handlowałem psc bo napisać może każdy ze handlowałem ale udowodnić już nie.

A zakaz nie wiem nawet za co został na mnie nałożony nie było handlu psc nigdy nie dostałem bana z blokadą a patrząc na innych graczy którzy mają teraz zakazy gry to w porównaniu do mnie to ja nic złego nie zrobiłem.

Oraz pomysł też o tym ile szans dostawali gracze którzy mają teraz zakaz oprócz mnie.
#4
NAlepsze jest w tym ze czas na odwolanie troszeczke minal. Ale tak kazalem ci tutaj napisac zebys wiedzial za co dostales.

Potrzebuje jeszcze jednego MOD zeby zadecydowac. Awaryjnie moge zadecydowac z Visus19
[Obrazek: why.png]
#5
Okej rozumiem, jeżeli by wam to odpowiadało to tak jak pisałem wyżej jedno z mojej strony jakie kolwiek źle źle zachowbedzie wniaskowalo o przywróceniu zakazu gry
#6
Wszystkie twoje kary nałożyły sie na to zebyś został z zakazem. Nie jesteś święty, nie byleś i nie będziesz. Jakie znaczenie ma czy miałeś wcześniej zakaz czy nie? Tak jak Visus napisał miałeś wiele możliwości na poprawę, naprawdę wiele. Jestem na stanowczym nie, biorąc po uwage twoje zachowanie przed jak i po zakazie.
#7
Weź też pod uwagę to że większa część starych graczy dostali drugą szansę gry mieli zakaz i ja też proszę o drugą szansę
#8
A gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Rozpatrujemy twój przypadek, A nie wszystkich innych graczy. Pozostawiam w dalszym ciągu niezmienioną opinie - NIE.

Sam osobiście karałem Cię za bardzo wiele przewinień na wielu różnych kontach. Każda szansa, jaką była niepermanentna kara, została przez Ciebie zignorowana i łamanie regulaminu o "tej samej treści" się powtarzało.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#9
Więc jeśli nie było to permanentne to dlaczego nie nalozyliscie na mnie bana permanentnego tylko zakaz gry? Tak jak na innych graczy? Wiem że rozpatruje cię moją sprawę. Ale chciałem tylko przypomnieć jak to było z innymi.

Karałes mnie ale nigdy nie zostałem ukarany za jakieś bardzo złe czyny tylko typu wyzywanie przeklinanie nigdy nie chandlowalem psc a kilka wiadomości napisałeś że handlowalem.
#10
Odrzucam na mocy awaryjnej.
Gdy ktos z moderatorow (brakujacego glosu) nie moze podjac sie dzialania, to HELPer moze przejac funkcje decydujaca.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika