!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Zarabianie na skórze na warp vip
#1
Można by było zrobić sell skóry na warp vip lub na warp svip wtedy byla by tabliczka ze sellem skóry na cały ekwipunek lub 2200 skóry
wtedy gracze którzy wykupili vipa lub svipa mogliby szybciej sprzedawać skóre jak i szybciej na niej zarabiac.
Był by to wtedy kolejny taki dodatek dla gracy vip lub svip.
Odpowiedz
#2
Jestem za lecz był już taki pomysł na tym dziale, ale wątpię że gandaflux to doda.Ale jeśli tak to spoko opcja
Odpowiedz
#3
Bez sensu. I tak na serwerze ze skóry milion to kwestia kilkunastu-kilkudziesięciu minut. Nie przyspieszajmy tego jeszcze bardziej. Bezsensowne ułatwienie i tak już zbyt łatwej rozgrywki. Gdyby było trudno to ludzie by nie mieli po 5,7 10kk pkt wyspy
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#4
Ja jestem tez bardziej na nie, to przeciez jest znowu dodawanie "pay to win". Juz tego jest za duzo....
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika