!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strata itemów
#1
Exclamation 
Krótko.
Czy jest możliwość wyłaczenia/naprawienia tej opcji/błędu kiedy, usuwam/opuszczam/tworzę wyspę resetuje się ekwipunek. Straciłem kilof i miecz online Sad
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#2
To nie jest błąd i jest to zrobione specjalnie aby potencjalny złodziej nie uciekł z itemami z czyjejś wyspy. Wiadomo jest możliwość ominięcia tego. Ale jak się komuś spieszy i nie ogarnie że taka opcja jest to może stracić itemy. A więc ta opcja została dodane specjalnie i raczej nie zostanie wyłączona/usunięta.
#3
(07-22-2020, 18:09)Zackiee napisał(a): To nie jest błąd i jest to zrobione specjalnie aby potencjalny złodziej nie uciekł z itemami z czyjejś wyspy. Wiadomo jest możliwość ominięcia tego. Ale jak się komuś spieszy i nie ogarnie że taka opcja jest to może stracić itemy. A więc ta opcja została dodane specjalnie i raczej nie zostanie wyłączona/usunięta
   
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#4
To jest specjalnie tak ustawione w pluginie. To nie jest zaden blad tylko celowe zagranie wlasnie jak Zackiee juz wyjasnil.
[Obrazek: why.png]
#5
(07-24-2020, 14:18)SandwichBM napisał(a): To jest specjalnie tak ustawione w pluginie. To nie jest zaden blad tylko celowe zagranie wlasnie jak Zackiee juz wyjasnil
Dzieki, watek do zamkniecia
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#6
To zamykam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika