!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Nazywanie złodziejem.
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Xstern 
Nick osoby ktora oskarzasz: _NeptaN_ i KolegaMiio
Data wykroczenia: 12.07.2020
Powod skargi: Nazywanie Złodziejem bez dowodów. 
Dowód: screeny mam.


Załączone pliki Miniatury
                   
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#2
Chłopaki sobie beczke krecili, moglbys byc mniej sztywny i by byla calkiem spoko konwersacja, do mnie tak samo pisali ale podszedlem do tego tez śmieszkując i fajnie sie z nimi pisalo.
wyluzuj Big Grin
#3
Słuchaj rozumiem ale co za dużo to nie zdrowo ileż to można. Między innymi przez takich oto typów serwer upada. To jest moje zdanie i się go będę trzymał, pozdrawiam.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#4
przez takich typów serwer upada? co ty gadasz znowu
#5
Wystarczy dobrze obserwować, i wyciągać wnioski.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#6
Tacy gracze byli zawsze i zawsze będą, potrzebne jest troche luzu, a poza tym nie przyuwazylem, zeby to przez takich graczy serwer upadał :p
#7
Nie przyuważyłeś bo może wystarczy więcej grać a nie tylko afk. Potrzebni gracze to są tacy co mają chęci do gry w 100% a nie wejść sobie i szukać zaczepki u rozsądnych graczy. Pozatym wyluzowany jest każdy ale trzeba znać umiar. Pozdrawiam
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#8
dobra teraz to powiało hipokryzją gościu co 75% czasu na serwerze spędza afcząc. Jak tylko ktoś do ciebie coś napisze nie korzystnego dla ciebie to odrazu się do takiej osoby sapiesz albo jak w tym przypadku idziesz na forum, nie widzę w ogóle w tobie jakiegokolwiek luzu, kto normalny wchodzi na serwer w minecrafcie i ma chęć do gry w 100%? nigdy nie było takich graczy.
Dalej mam zdanie, że gracze sobie tylko kręcili beczke i nie chcieli dla ciebie źle Smile
#9
Jak mam reagować jak każdy się do mnie pruje. Wstawiłem to żeby mi administracja odpisała a nie gracze. Po za tym zapytaj na serwie co myślą gracze o takim zachowaniu, nie jestem jedyny taki co myśli jak ja. 75% afk na serwie?? Chyba sobie gościu jaja robisz albo mówisz o sobie. Wyluzowany jestem na swój sposób po prostu i nie będę się tłumaczył. Mam swoje zdanie i już.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#10
nie widać w tobie luzu nic a nic.
nie znalazłbym kogoś, kto myśli jak ty.
tak, jedyne co piszesz to czesc jestem z pc albo prosisz zeby ci ktos skóre kupił.
dalej uwazam ze chlopaki nic zlego nie zrobili ;D


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika