!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] Prośba o unmute
#11
To co napisała w tym momencie było składowa tego co pisze od dłuższego czasu. Podtrzymuję swoje zdanie na temat mute 7 dni. A skoro jest to recydywa, to według mnie 30 dni będzie również ok może w końcu wystarczającą nauczka.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#12
Ja jestem za 7 dni, wiec jak chlopaki?
[Obrazek: why.png]
#13
(07-02-2020, 17:09)Marsu napisał(a): Dostała 30 dni ponieważ jest to recydywa miała już za to 2 bany z warnow, na koncie marihehe ma jeszcze mute za to oraz na koncie xxxlunaxxx dzień przed incydentem skończył się mute za co? Za prowokacje.
Na początku miała ostrzeżenia nie pomogły były muty 7, 14.
I w pewnym momencie jej wszystkie mulciaki mute miały.

Wszystkie mulciaki masz na myśli jeden? bo według mnie XxXlunaXxX to główne konto a MariHeHe mulciakSmile A co do poprzednich mulciaków to raczej nie masz o nich pojęcia bo miałeś tak zwany 'urlop'
#14
7d biorąc pod uwagę dni na którym ma już mute? Jeśli tak mogę przystać na to.
#15
Zapomnialem napisac.
Skrocilem kare.

Zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika