!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] Prośba o unmute
#1
   
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: XxXlunaXxX
Za co zostało zbanowane?: prowokowanie administratora 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: [font=tahoma, sans-serif, arial]Dyskutowałam na chacie z jakimś typem na temat 2 graczy, którzy według niego wbijają na serwer tylko po to, żeby pytać się o powody ich banów. W odpowiedzi na to odpisałam tak jak na screenie widać, że skoro w powodzie ich banów jest napisane 'za gówno' bądź 'tak o', to wcale im się nie dziwie. Przez to także dostałam mute na miesiąc z powodem 'prowokacja administratora' gdzie nie widzę tutaj żadnej prowokacji w stronę administracji, ponieważ była to zwykła wymiana zdań z graczem. Nie miało to na celu sprowokowania nikogo z administracji, była to tylko indywidualna opinia.[/font]
#2
Indywidualna opinia wyrażona w bardzo chamski sposób. Gdzie te bany "za gówno" albo "tak o" bo na liście banów nie widzę? Bez tego nie wypowiem się co z prośbą.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Mogę Ci wyslać na discordzie
#4
Visus19  Indywidualna opinia wyrażona w bardzo chamski sposób. Gdzie te bany "za gówno" albo "tak o" bo na liście banów nie widzę? Bez tego nie wypowiem się co z prośbą.

Według mnie to są tylko postawione fakty, nic w chamski sposób. Drugiego screena mogę wysłać na discordzie bo był robiony z telefonu. W razie czego proszę o skontaktowanie się z Gandafluxem, on będzie mógł sprawdzić ip bany.


Załączone pliki Miniatury
   
#5
Bez dowodów wygląda to na zwyczajnie postawioną prowokację i palnięcie ot tak czegoś. W obliczu ss zmienia to postać rzeczy. Poczekam na wynik dyskusji, którą poruszyłem.

Przy czym podtrzymuje to co odpisałem Świerszczylowi na discordzie. Nie rozumiem wdawania się w takie dyskusje na czacie ogólnym. Przecież to może zostać różnie potraktowane. Nie macie teamspeaka, wiadomości prywatnych by wyrazić takie czy inne subiektywne opinie?

To pytanie retoryczne - nie wymagam odpowiedzi. Czekam na wynik podjętego tematu.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#6
Po weryfikacji całej sprawy i obu stron tematu:

[*]Ja osobiście jestem za zdjęciem mute i zamianą go na 5 dniowe od momentu zdjęcia mute. Nawet jeżeli uznać, że oprócz tego tekstu który padł i był kulminacją poprzednich dyskusji, były też inne dyskusje wcześniej, głupie teksty i uderzanie w administratora bo podejmuje takie, a nie inne decyzje.


A jeżeli chcecie podjąć jakąś dalszą dyskusję to skwituję ją tym stwierdzeniem:




  1. Na serwerze jest w ostatnim czasie znacznie większa ilość banowanych kont. Teksty na temat działań administracji, ostrzeganie graczy, że ktoś z administracji zbanuje, celując w "uważaj bany bez powodu" zostanie uznane za prowokację i wprowadzanie graczy w błąd (jako złamanie regulaminu) czy też negatywne nastawianie graczy wobec administracji.


       2. Do zgłoszenia błędów administracji służą takie narzędzia jak:



  • Discord - przesłanie zgłoszenia wraz z wyjaśnieniem dlaczego się to zgłasza do innego członka administracji


  • Teamspeak - zgłoszenie aktywnemu administratorowi zachowanie innego administratora


  • Forum - złożenie skargi na administratora wraz z dowodami i opisem


  • Mail - przesłanie skargi do gandy (po uprzednim zgłoszeniu jednym z pozostałych 3 źródeł, jako że Ganda po to ma administrację by ona głównie uczestniczyła w opiece i administrowaniu serwerem)


Także nim rozpoczniecie kolejne dyskuje na temat "banów za nic" czy "uważaj bo zakaz dostaniesz" czy też "cicho, bo mars cię zbanuje" i inne temu podobne teksty - po przemyśleniu tego przez 6 dni milczenia czy 7, zależy kiedy reszta administracji uzna moją opinię - sobie zwyczajnie odpuść ty wraz z resztą ekipy, bądź zastąp zbędną i głupią dyskusję na ogólnym czacie serwera... zgłoszeniem poczynań danego członka administracji.

A jeśli koniecznie potrzebujesz znać odpowiedź co do kwestii banowanych osób na ip - po kilkunastu czy kilkudziesięciu banach jednej osoby wchodzącej z vpn zostały wpisane takie a nie inne powody. A to, że kolega który rozpaczliwie wchodzi na serwer wyzywając administrację, czy oferując ich prywatne dane osobowe się wam poskarżył, że taki dostał tytuł bana, to już jest inna kwestia.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#7
W końcu go zdejmiecie czy nie?
#8
Jestem za zdjęciem mute'a lub ewentualnym skróceniu go
#9
Dostała 30 dni ponieważ jest to recydywa miała już za to 2 bany z warnow, na koncie marihehe ma jeszcze mute za to oraz na koncie xxxlunaxxx dzień przed incydentem skończył się mute za co? Za prowokacje.
Na początku miała ostrzeżenia nie pomogły były muty 7, 14.
I w pewnym momencie jej wszystkie mulciaki mute miały.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#10
Nawet jeśli, nie zrobiła niczego za co mogla dostać mute'a. Rozumiem ze wcześniej nie była pokojowa. Odpowiedziała graczowi na pytanie podając sytuacje które miały miejsce i nie są w żadnym stopniu prowokacją, nasze działania nie są tematem tabu żeby nie można było o nich wspominać na serwerze, a tym bardziej mutowac za nie. Ma prawo mieć odmienne zdanie i nie zgadzać z naszymi działaniami i postawą.

Luna nie jest grzecznym graczem, karajmy za takie sytuacje gdy one występują, a nie gdy ktoś po prostu ma odmienne zdanie. Tym bardziej że przedstawiła je w łagodny sposób


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika