!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] NOWOŚĆ Tartak, kopalnia
#1
Witam. Czy jest możliwość dodania do serwera kopalni jak i tartaku? Chodziło by tu o to, że  można zarabiać kopiąc w kopalni lub tartaku kto jak by wolał. Nie każdy lubi latać z kaktusami czy skórką. Są osoby co lubią kopać i dzięki temu mogli by sobie zarabiać pieniążki. Spodziewam się samych negatywnych komentarzy ale może i ktoś odpowie pozytywnie i poprze mnie. Dobrze by było aby dodać coś ciekawego do serwera jakiś nowszy typ zarabiania. Pozdrawiam.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
Odpowiedz
#2
XD odraazu drop ze stone
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
Odpowiedz
#3
Kopalnie każdy może zrobić sobie na wyspie wystarczy woda i ława, a jeśli ktoś chce jakąś większą to trochę redstone i innych rzeczy aby była automatyczna.
Odpowiedz
#4
1. Nawet jak się zgodzimy, to wierzysz w to, że Ganda znajdzie czas to dodać?
2. To kolejne ułatwienie na serwerze, którym już i tak są krowiarki i miliardy kasy w obrocie
3. Ale że kopalnia, ze jak? Że z rudami? Czy sam stone? Jak sam stone, to odrobina główkowania, trochę youtube, trochę google i można budować kopalnię stone o dużych rozmiarach i prędkościach działania. A jak ktoś potrzebuje pokopać i to lubi, to nie oszukujmy się - serwer typu sky-block to nie jest miejsce górnika. To miejsce upartego budowniczego który zarobi sobie na surowce i rozplanuje zabudowę wyspy, a nie wykopie wszystko jak na tacy i zabuduje wyspę. Takie realia tego trybu.


Jestem na:

NIE
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#5
Okey rozumiem wszystkich. No w sumie racja, Ganda by i trak tego nie zrobił bo jemu się nic nie chce już. A kopalnia była by bez dropu, i czasem jakieś rudy żeby się pojawiały. Rozumiem i pozdrawiam.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
Odpowiedz
#6
Przypomnę też, że szybciej zdobędziesz 100 stone ze sklepu na spawnie zarabiając na czyjejś zarabiarce dowolnego typu, niż skopiesz kilofem ze stoniarki, nawet jeśli jest bardzo szybki (składają się na to lagi serwera, cofki itd). A 1000$ za 100 stone to jest AŻ jedna siódma kursu ze skórą przy 2300 kupionej skóry (na skupie po 16100/2300). To tym bardziej bez sensu.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika