!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] niesłuszny ban
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: _AdamssS_
Za co zostało zbanowane?: reklama
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Visus19
Byleś już przedtem karany?: Tak, raz za komendę //calc.
Czemu prosisz o odbanowanie: Otrzymałem przed chwilą bana za reklamę robiąc live z serwera. Co prawda reklamowałem swój live, ale wyraził zgodę na to kiedyś Mars.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Wyraził zgodę i co? Ogłosiłeś się na serwerze a następnie na streamie zacząłeś reklamować inny serwer. Miłej rozgrywki na tym innym serwerze, tutaj nie jest to akceptowane. Pozdro.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
(06-17-2020, 17:58)Visus19 napisał(a): Wyraził zgodę i co? Ogłosiłeś się na serwerze a następnie na streamie zacząłeś reklamować inny serwer. Miłej rozgrywki na tym innym serwerze, tutaj nie jest to akceptowane. Pozdro.

Może dlatego, że mam z nimi współpracę? Tak czy inaczej powinieneś mnie najpierw ostrzec, żebym to zmienił.
#4
To z nimi współpracuj w momencie, gdy nie reklamujesz streama na naszym serwerze?
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
(06-17-2020, 18:05)Visus19 napisał(a): To z nimi współpracuj w momencie, gdy nie reklamujesz streama na naszym serwerze?

Dobrze, przepraszam. Uświadomiłeś mi, że nie powinienem - czy mógłbym dostać ostatnią szansę? (mogłeś dać mi np. ostrzegawczego mute na 24h) Obiecuję, że nic podobnego się nie powtórzy.
#6
Do decyzji wspólnej administracji.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#7
(06-17-2020, 18:28)Visus19 napisał(a): Do decyzji wspólnej administracji.

To bardzo proszę o rozważenie :3 Streamowałem na tym serwerze już dawno temu i chciałbym to kontynuować. Jeżeli dostanę unbana będę bardzo wdzięczny.
#8
Musimy troche dopracowac regulke, jesli chodzi o streamowanie i udostepnianie materialow na serwisy takie jak youtube, twitch itd.

Ja mam ochote dac druga szanse.
[Obrazek: why.png]
#9
(06-19-2020, 18:27)SandwichBM napisał(a): Musimy troche dopracowac regulke, jesli chodzi o streamowanie i udostepnianie materialow na serwisy takie jak youtube, twitch itd.

Ja mam ochote dac druga szanse.

Ile jeszcze będę musiał czekać na decyzję?
#10
Zwolam reszte....
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika