!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzenia mobilne
#1
Exclamation 
Witam.
Nie da się publikować postów na forum na urządzeniach mobilnych.
z gory dzieki
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#2
Jak nie mozna, jak ten Post z telefonu napisalem
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#3
(06-13-2020, 19:27)SandwichBM napisał(a): Jak nie mozna, jak ten Post z telefonu napisalem

Z mojego iPada (na tel jeszcze nie probowalem) jak klikne zaloguj sie to sie to samo pokazuje i nie loguje. Wina urządzenia?
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#4
Cóż, jabłuszka to szajz, nie wiedziałeś? Mi z dowolnego urzadzenia mobilnego wszystko działa
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#5
(06-14-2020, 12:17)Visus19 napisał(a): Cóż, jabłuszka to szajz, nie wiedziałeś? Mi z dowolnego urzadzenia mobilnego wszystko działa

Nie zgadzam sie z tym, wszystko oprocz mojego kompa w domu jest Apple, jescze nic nigdy sie nie zepsulo. I mysle ze bardzo dobre sa rzeczy od apple, a juz na pewno maja najlepszy system operacyjny.
Mysle ze to nie wina iOSs
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#6
(06-14-2020, 16:57)Lolek00709 napisał(a):
(06-14-2020, 12:17)Visus19 napisał(a): Cóż, jabłuszka to szajz, nie wiedziałeś? Mi z dowolnego urzadzenia mobilnego wszystko działa

Nie zgadzam sie z tym, wszystko oprocz mojego kompa w domu jest Apple, jescze nic nigdy sie nie zepsulo. I mysle ze dobre wydalem ta kupe kasy
PS: Mysle ze to nie wina iOS

"I mysle ze dobre wydalem ta kupe kasy" ALE BOGOL...żenujące.

Ja również nie mam problemu z dodaniem postu z urządzenia mobilnego.
Odpowiedz
#7
Zgodze sie, moze inne przegladarki maja problemy. Wyjasnij lub wyslij screena co sie dzieje, jak probujesz sie zalogowac.

Albo musze sobie iPhonea zalatwic

Visus, czasami Apple bije Androida, a Android bije Apple. Kazdy system ma swoje plusy i minusy
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#8
Wyjaśnie bo nie moge wyslac mp4
Wbijam na forum, daje logowanie, daje Zaloguj sie za pomocą Lolek00709 (Auto logowanie przy uzyciu face id), uzupełnia się hasło i nick, klikam zaloguj i jestem na forum ale niezalogowany. To samo będzie jak bede recznie wklepywał. A i jeszcze jak dam pionowo telefon to strona bedzie sie "trząść".
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#9
Dziwne..... ale dzieki.
Wezme mojego brata o pomoc poprosze, bo on ma Iphone
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#10
(06-15-2020, 08:21)SandwichBM napisał(a): Dziwne..... ale dzieki.
Wezme mojego brata o pomoc poprosze, bo on ma Iphone

OK. Pewnie nie rozumiesz automatycznego logowania, moge ci screena przeslac. Jeszcze prosze o to zeby dalo sie przesylac mp4.
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika