Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] unban x2
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: naJDusia
Za co zostało zbanowane?: Nick
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Brak wyświetlonej informacji
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Odnosząc się do argumentacji moderatora "Robisz idiotę z siebie, próbując zrobić idiotów z nas. Te litery napisane z dużej to tez przypadek, że akurat składają się na popularny w internecie, a jednocześnie wulgarny skrót? Do odrzucenia bez zastanowienia większego." skrót ten można interpretować na wiele sposobów, niestety nie jest to konto nonpremium, żebym mógł nick zmienić od tak. A jeśli Mojang zaakceptowało ten nick jako poprawny, to nie widzę żadnego problemu aby go używać. Jeśli wasze zdanie jest nadal inne, proszę o odwołanie się do regulaminu a nie zniewagi skierowanej w moją stronę. Powołam się też na youtubera Jana Dąbrowskiego, którego nick w minecrafcie wygląda następująco: "JDabrowsky". Czy w przypadku tego użytkownika też dostanie on bana ? Dla mnie sytuacja związana z tym banem jest po prostu śmieszna, a interpretacje zostawcie autorowi. Doskonale wiem jak został zrozumiany nick, ale informuje że jest to błędne rozumowanie, a do samego Norberta Gierczaka też nic nie mam. W razie potrzeby wyjaśnienia dodatkowych aspektów prosiłbym o niezamykanie tematu, lecz zamiast tego o kontakt głosowy. Pozdrawiam.
#2
Serwer zabrania przytaczania tego skrótu tak na czacie jak w Nicku użytkownika, niezależnie od tego czy jest to konto Premium czy nie, więc wyjaśnieniem bana jest właśnie ta przyczyna. Nick uznany za wulgarny, jako że skrót użyty na czacie i w Nicku jest za takowy uważany. Podtrzymuję poprzednią wypowiedź.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Chciałbym zobaczyć ten zapis w regulaminie, i jeszcze pytam z prośbą czy mógłby pan odwołać się do przypadku wyżej wspomnianego Jana Dąbrowskiego ? Czy w przypadku odniesienia do inicjałów trzeba imię zmienić ? Mówienie że serwer interpretuje ***** jako wulgarne jest moim zdaniem nieprawidłowe, zwłaszcza że ***** nie oznacza tylko popularnego w internecie zwrotu odnoszącego się do Pana Norberta Gierczaka ale także do jednej z największych firm detalistycznych w Chinach, detalicznej firmy zajmującej się modą sportową z siedzibą w Bury, Greater Manchester, Anglii, ze sklepami w Wielkiej Brytanii, Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i Australii. Jest to także popularny skrót od słów "Jest Dobrze". Mówiąc że jest on wulgarny bo tak sobie Państwo postanowili, jest chore. Nie dostałem żadnej informacji ostrzegającej, regulamin jest niedostępny dla użytkownika. Jeśli nadal Pan się ze mną nie zgadza prosił bym o kontakt z kimś bardziej kompetentnym Smile Pozdrawiam

Przeprowadziłem też stosowny test polegający na sprawdzeniu bazy zakazanych słów. "Serwer zabrania przytaczania tego skrótu tak na czacie jak w Nicku użytkownika". W takim razie dlaczego pluginy które blokują występowanie wulgaryzmów na chacie nie blokują skrótu ***** ?
#4
HELPer cie dobrze objasnil i masz juz problem.
Jesli ci nie pasuje regulamin to mozesz pojsc gdzies indziej.
[Obrazek: why.png]
#5
Mądrzyć się co do innych rozwinięć skrótu ***** masz czas, a w zakładkę "Regulamin" na forum za ciężko zajrzeć... Więc podlinkuję, by umniejszyć trudności.

https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=1308

"Zabrania się używania nicków oraz skinów obraźliwych, szerzących nienawiść, wyzywających, zawierających wulgaryzmy lub mogących kogoś urazić,"
"Zabronione jest używanie słów ogólnie uznanych za wulgarne, obraźliwe ( cenzura jest traktowana tak samo )."

Do tego w rozumieniu na tym serwerze zaliczany jest skrót *****, niezależnie od tego co użytkownik miał na myśli jest zakazany. Taki przepis serwera, a jeśli tobie przepis nie pasuje, nikt nie zmusza cię grać. Gra na serwerze jest dobrowolna, więc jeśli zmiana nicku na nick nonpremium jest zbyt trudna to zapraszam do opuszczenia serwera i rozpoczęcia rozgrywki na innym serwerze, który pozwoli tobie być "Janem Dąbrowskim",bądź chińską firmą detaliczną.

P.S. Za kolejny wpis "o unbana bo nick z Janem Dąbrowskim" ukaram użytkownika forum zgodnie z punktem regulaminu forum:
https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=8
"Tematy/Posty:
- Prosimy nie duplikować tematów/postów. Nie ma potrzeby, aby tworzyć łudząco podobne do siebie wątki. Nie tyczy się to oczywiście skarg i zgłoszeń."

Przy czym jeśli chciałbyś ponownie podjąć dyskusję słownikową czy skrótową o tym, co znaczą "skarg i zgłoszeń", to "prośba o unbana" nie jest żadnym z tych dwóch.

Pozdrawiam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika