!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygrana w wiosennym konkursie parkour
#1
Witam, dnia 19.04.2020 zostały ogłoszone wyniki konkursu wiosennego parkour, w którym zająłem drugie miejsce (r0ll0). Z tygodniowym opóźnieniem otrzymałem należyte za drugie miejsce 250pkt. na stronie WWW, aczkolwiek obiecanego kilofa nie ma po dziś dzień. Nie ukrywam, że fakt ten mnie trochę frustruje, a samo narzędzie bardzo by mi się przydało. Po skontaktowaniu się z EniNova, która miała wręczyć kilof, dowiedziałem się, że Ona sama nie wiedziała że ich nie dostaliśmy. E-mail do Gandafluxa pisałem ok. 3 tygodnie temu na który również nie dostałem odpowiedzi. Czy mogę liczyć na jakiekolwiek podjęcie inicjatywy administracji w tej sprawie?
Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
EniNova wybierała zwycięzców tego konkursu oraz ona zawsze rozdawała kilofy z konkursów, wiec w sprawie kilofów proszę się zgłaszać tylko do niej.
Odpowiedz
#3
Okej, rozumiem. W takim razie w jaki sposób miałbym się odezwać do EniNovy? Zrobienie tego na serwerze graniczy ostatnim czasem z cudem.
Odpowiedz
#4
Powiedziałbym odezwij się do niej na discordzie, ale ma zablokowane pisanie do niej, po drugie nie jest nawet na naszym discordzie bo i po co. Powiem więc, żebyś napisał do niej na facebook'u na profil "EniNova" tylko nie wiem czy chcesz jej udostępnić swoje dane osobowe. Ewentualnie napisz do Gandy, że nadal nie otrzymałeś kilofów, jeśli się przejmie to sam jej zleci wydanie ich.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#5
Kierujcie to odrazu do Gandafluxa...

gandaflux@gmail.com
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika