!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znikające ramki
#1
Zdaje sobie sprawę że temat był już poruszany dwa razy lecz liczę na to że jest choć minimalny sposób na zniwelowanie tego bo aktualnie obawiam się wkładać cokolwiek do ramek, jeden temat zakończył się słowami Sandwicha "To przekaze informacje dalej Gandafluxowi." a kolejny "Jak wiem to ma zwiazane z limitem ktore jest nadane na serwer, bo ramki bardzo mocno bija tez serwer dlatego pewnie je Gandaflux ograniczyl" rozumiem że ramki mogły zostać przez Gandafluxa ograniczone tylko jest to dziwne że jest wielu graczy na serwerze którzy naprawdę mają tych ramek na wyspie bardzo dużo i im nie znikają i nie mają takich problemów, myślałem jeszcze czy to może nie jest problem tego typu że obok tych ramek jest krowiarka lecz tak jak wspomniałem wcześniej jest wiele osób które mają podobnie i nie borykają się z takimi problemami. 

Zniknęły mi ramki z podpisami oraz ramki ze sklepu, o puste ramki nie jestem zły bo to strata zerowa ale podpisy od graczy które sobie cenie oraz ramki w sklepie które w przyszłości będą włożone jakieś bloki np. bedrock zniknie to nie ukrywajmy jest to zawsze strata, niech zniknie tak z kilka razy i robi się ciekawa suma.

Pisałem do Gandafluxa e-mail, lecz wiadomość odbiła się echem. (ostatnimi czasy odpisywanie na e-mail pozostawia wiele do życzenia)

Post stworzyłem również z tego powodu że dzisiaj zauważyłem że jeden z graczy również skarżył się na zniknięcie ramek, poprosiłem go aby się również wypowiedział pod tym postem.

Jak widać na zdjęciu niżej nie jest to losowe znikanie ramek tylko sektor gdzie znajdowało się kilkadziesiąt tych ramek. 
   
#2
Widzisz, problem ramek jest dosyć rozległy, a limity i przeciążenia dotyczą chunków. Jeden gracz może mieć 300 ramek koło siebie, ale jakby sprawdzić chunki to rozkłada się to na 4 chunki, bo akurat umiejscowiło się na pograniczu, a drugi, tak jak prawdopodobnie przypada u Ciebie - ma mase ramek na jednym chunku.
I teraz w przypadku gdy serwer się mocno zetnie jest możliwość, że te ramki właśnie w taki sposób znikają. Po pierwsze, aby zareagować na ten problem ponownie wraca temat wzmocnienia hostingu serwera o co dopraszamy się u Gandy, ale niestety bez reakcji.
Po drugie czy taki limit istnieje? Może istnieje, może nie. Wydaje mi się, że powodowane to jest przeciążeniem danego chunka i częściowo jakiegoś limitu obciążenia, co generuje "buga" i usunięcie tych ramek. Niestety :/
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Rozumiem, niestety muszę to przyznać ale czym więcej takich małych "problemów" tym bardziej odechciewa się gry. Dzięki za odpowiedź!
#4
Czym gorsza komunikacja tym mniej chce się próbować... ^^

Zamykam
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika