!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Skarga na Frosty
#4
Po pierwsze nie oczerniałem na serwerze bo mam mute .
Po drugie zrobiłeś tak wielu osobom na serwerze.
Po trzecie twoje tłumaczenie że powinienem powiedzieć jaki stan ma mieć kilof jest bez sensu bo równie dobrze mogę napisać że ty sprzedawałeś kilof i musiałeś mnie poinformować o jego stanie.
Po czwarte próbujesz kosztem innych wzbogacić się na serwerze który i tak nie wprowadza żadnych zmian w twoim życiu to co robisz tylko pokazuje że jesteś zwykłym kłamcom i twoje jedyne zajęcie to krętactwo ja wszedłem pograć sobie z kolegami 4fun na serwerze na którym gram od małego dzieciaka a ty robisz takie świństwo żeby dowartościować się w grze komputerowej.
Po piąte na innych serwerach by coś takie nie przeszło gdy ja stworzyłem kiedyś zarabiarke i pomyliły mi się zera ktoś to kupił i zamiast chyba 300$ zapłacił 3000$ nie byłem taką świnią jak ty i mu to oddałem oraz dostałem upomnienie od admina że podchodzi to pod oszustwo. I dużo innych osób z serwera robi tak że na zarabiarce pisze normalną cene i z pośród 100 tabliczek nagle cena podnosi się o 1 albo 2 zera po czym taki gracz kupując coś takiego traci dużo majątek i jest to zabronione. A ty zrobiłeś coś na bardzo podobnej zasadzie tylko w innym kontekście.
UWAŻAJCIE NA NIEGO ON NIGDY Z TYM NIE SKOŃCZY TAKIE OSOBY SIĘ NIE ZMIENIAJĄ JAK NAJMNIEJ TAKICH OSÓB NA TAKIM SERWERZE KTÓRE PSUJĄ GRĘ.
Poza tym ty nawet nie widzisz że źle zrobiłeś cały serwer ci to wczoraj wypominał ale ty dalej robisz swoje i oszukujesz ludzi, dziwne jest to że ty nadal nie masz bana bo na pewno jest kilka osób które odeszły przez ciebie z serwera Smile


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] Skarga na Frosty - przez Azure - 05-20-2020, 22:31
RE: Skarga na Frosty - przez Aniia - 05-20-2020, 22:38
RE: Skarga na Frosty - przez Szeryf Frosty - 05-21-2020, 07:31
RE: Skarga na Frosty - przez Azure - 05-21-2020, 13:13
RE: Skarga na Frosty - przez Visus19 - 05-21-2020, 13:18

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika