!Rejestracja Zamknieta!
Ankieta: Zmiana pluginu ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
90.91%
10 90.91%
Nie
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] prosimy nie spamuj
#1
Exclamation 
Chciałbym, aby został zamieniony lub złagodzony plugin,  który ogranicza spam na msg. Proponuje złagodzić jego działanie lub  zrobić, aby wiadomości można było wysyłać co jakiś czas.
 np (3 sekundy) .
Ten plugin omija graczy z ranga ( vip , svip , help , mod ), może warto też dać możliwość pisania graczom bez sztucznego ograniczenia.
[Obrazek: wystraszony-kot-2-864x575.jpg]
Odpowiedz
#2
Bez sensu, po to zostało to dodane żeby ograniczyć spam. W wiadomości wystarczy zmienić dosłownie dwa słowa ew. sformułować od nowa całe zdanie i po problemie. Propozycja raczej dla leni niżeli do usprawnienia gry. Anty-spam jest od dawien dawna, wydaje mi się że mimo wszystko działa bardzo dobrze.
Odpowiedz
#3
(05-05-2020, 00:07)Thafu napisał(a): Bez sensu, po to zostało to dodane żeby ograniczyć spam. W wiadomości wystarczy zmienić dosłownie dwa słowa ew. sformułować od nowa całe zdanie i po problemie. Propozycja raczej dla leni niżeli do usprawnienia gry. Anty-spam jest od dawien dawna, wydaje mi się że mimo wszystko działa bardzo dobrze.

Ponieważ masz svipa.
[Obrazek: wystraszony-kot-2-864x575.jpg]
Odpowiedz
#4
Ranga duzo daje,

nie jestes az tak nekany przez dont spam jako vip/svip

jako administracja to ciebie 100% ignoruje, dlatego powiem:

Trzeba dopasowac, takie moje zdanie
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika