!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] Scam
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: XxmuciaXx
Nick osoby ktora oskarzasz: milosz12321
Data wykroczenia: 04 05 2020
Powod skargi: scam na spawner
Dowód: w załączniku
Miałam mu sprzedać spawner
Kiedy wyrzuciłam spawner miał on mi przelać kase ale nie przelał i udawał że nie wie jak poczym wyszedł.
Ma on wyspe z Xkacperx i oni to zaplanowali
Prawdopodobnie konto milosz12321 to jest drugie konto kogos z ich wyspy
mozna sprawdzic ile kont jest podlaczone do jego wifi i mozna zbanowac
mam nadzieje ze nikogo juz on nie oszuka

dowody w zalaczniku


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
xdddd
#3
Jest to nauczka mówiąca o tym aby spawner sprzedawać za pomocą sklepu lub skupu. Nigdy nie przeprowadzaj transakcji w ten sposób ponieważ nie znasz drugiej osoby i nie wiesz czy Cie nie okradnie lub nawet nie wiesz czy ktoś między wami nie stoi na niewidce :/ powodzonka w dalszej grze.
#4
"Administracja nie ponosi odpowiedzialności i nie angażuje się w handel między graczami."
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania."

Co wcale nie oznacza, że wolno scamować. Ale na tych screenach które wstawiłeś/łaś widać tylko rozmowę, nie widać przekazania przedmiotu. Skąd mam wiedzieć, ze ten przedmiot został przekazany czy nie? Handel powinien odbywać się tylko poprzez skrzynki, chyba, że jest to niemożliwe jak ze względu na problem z ID.

Sprawdzasz ID przedmiotu trzymając go w ręku i wpisując "/iteminfo" lub "/iinfo".
Ustawiasz sklep stawiając tabliczkę na skrzynce:
"PUSTA/DOWOLNY TEKST
Ilość
S Cena
ID przedmiotu"

czyli np.
"
10
S 100
327"

I magia - mamy sklep i nie ma możliwości scamu bo zakup w takim sklepie pobierze kase.
A gracza milosz ukaram bo to z nim prowadzona jest rozmowa. Nie ma potwierdzenia, że kacper i miłosz to jedna osoba.
A posiadanie wyspy z osobą okradającą innych nie oznacza, że zostaniesz ukarany za jego błędy. W inną stronę to działa, gdy bana dostanie właściciel wyspy. Smile

Zamykam i polecam stosować się handlu w skrzynkach, a nie narażać się na scam, a później być smutnym, okradzionym i pobiedniałym graczem.

Pozdrawiam
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika