!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Niech serwer sobie odpocznie
#1
Lightbulb 
Witam mam jedną z ważnych propozycji, a mianowicie zakazanie afkowania w nocy. Jak wiadomo serwer nie jest w najlepszym stanie bo pracuje cały czas, a restarty mało co pomagają. 

Najlepszym przykładem zakazana afkowania w nocy, może być to, że wchodząc na serwer o godzinie 5:30 jest na nim 20-25 graczy z czego max 2 osoby grają a reszta afczy, aż do restartu o 7:00 (i tu się kończy afkowanie,  po restarcie zostają 2-3 osoby. Serwer w nocy powinien trochę odpocząć, a nie być cały czas obciążony szczególnie krowiarkami, (tu zapewne zostanę zaatakowany przez ich właścicieli). W regulaminie jest zakaz stawiania afk u kogoś w nocy nikt tego nie kontroluje, a parę osób, które są afk nie mają wysp (nie są nawet dodani) a na sprawnie ich nie ma.
 Na koniec jeszcze taka mała drobnostka zmniejszenie liczby kont do 3 w jednym momencie na serwerze. 
Pozdrawiam Tomasz  Smile
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
#2
Jestem tego samego zdania co kolega wyżej, gdyż serwerowi przyda się nocny odpoczynek. Dodam od siebie, że co to za gra jak 3/4 grania (niektórzy) afk w krowiarkach i mają full kasy za co? Za stanie 24/7h w krowiarce, inni gracze za nich wykupią a oni nic nie robią, a inni muszą całymi dniami z czymś latać żeby sobie zarobić ciężka praca. Dodam, że nie którzy tylko tworzą nowe osobne konta i nabijania pkt. Dodam również to, że tym zakazem będzie mniejsza ilość skóry to kaktusy wrócą do normy i rozsądnej dawnej ceny. Wiem, że zaraz będą wszyscy wrogo nastawieni ale trudno to dla dobra serwera. Pozdrawiam
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#3
Po pierwsze kto Ci powiedział, że nie jest kontrolowane w nocy? Kontroluje te afki w nocy i doskonale wiem, kto gdzie i u kogo stoi, więc wszystko jest kontrolowane i wszyscy się trzymają tego punktu.

Po drugie. Wcześniej wielki problem, że zakaz afkowania u kogoś jest zły. I właśnie wtedy powiedzieliście, że zaraz administracja zabroni afkowania a teraz sami to proponujecie. Trochę hipokryzja.
Po trzecie. Wcześniej była drama o ograniczenie kont do 4 a teraz nagle zmienia do 3? Skąd taka zmiana nastroju?

Idąc do drugiej odpowiedzi.

Nasuwa mi się pewne przysłowie. " Nie pamięta wół jak cielęciem był" Idealnie pasuje to do twojej wypowiedzi. Cała twoja odpowiedź to jedna wielka hipokryzja. Nie pamiętasz jak ty stałeś afkami cały dzień i noc? A w sumie ty nie stawałeś ty płaciłeś ludzią, aby tobie stawiali afki. Czyli praktycznie w ogóle się nie wysilałeś, bo nawet nie chciało Ci się tego afka postawić tylko ktoś robił to za Ciebie.

"mają full kasy za co? Za stanie 24/7h w krowiarce" to jest twoje zdanie ty to wtedy nawet nie stałeś a miałeś "full kasy" Teraz już chyba rozumiesz o co chodzi z tym przysłowiem.

Cięzka praca powiadasz? A jak myślisz ludzie uzbierali tyle spawnerów? Coś musieli jednak zrobić, żeby teraz mogli "tylko afkowac" chociaż jak dobrze wiemy z twojego przypadku czasem nawet afkowanie jest zbyt trudne.

Przywróciłeś wątek kaktusów. Kaktusy przestały być opłacalne w momencie kiedy ty zmieniłeś ich cene na śmiesznie niską, dlatego inni albo musieli ją obniżyć, albo zrezygnować z kaktusiarek.

Teraz to obydwu panów. Pewnie zaraz powiecie, jak to ja was nie lubie dlatego wam się sprzeciwiam. Tylko, że to co piszę to są czyste fakt. A wy po prostu zazdrościcie tym co stoją afk i zarabiają bo sami tego nie robicie. Pozatym nie każdy może pozwolić sobie na postawienie afka na noc.

Wracając jeszcze do restaru o 7. To skoro wtedy sa 2-3 osoby to w takim razie serwer w tym momencie odpoczywa.
#4
To co napisał Sariel jest wystarczające od strony gry na serwerze. Teraz pytanie czysto techniczne.

Powiedzcie mi, czy gdy wasz komputer się nie przegrzewa, pracuje w optymalnej dla siebie temperatury, nawet gdy ma za ciężko by uciągnąć grę, po tym jak wyłączycie go na 6h zdejmując mu obciążenie, nagle uciągnie grę z którą sobie nie radził?

Jak już odpowiecie sobie na pytanie, to brawo dla was.

Jak nie, to odpowiadam - NIE, NIE UCIĄGNIE, SKORO JEST ZA SŁABY! I na tym zakończyłbym po wypowiedzi mojej i Sariela temat "odpoczynku serwera". Odpowiedź brzmi - to nic nie da.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#5
Ta odpowiedź chyba nie była do mnie. Nigdy nie miałem pretensji do administracji o ograniczenie kont w jednym momencie na serwerze, (wręcz było mi to na rękę bo mój komp przy trzech ma dość), nigdy też nie płaciłem nikomu za stanie u mnie na wyspie, nigdy nie stawiałem afków na noc, pozatym mam prywatną krowiarke bez lagujących mechanizmów. Gram uczciwie w przeciwieństwie do niektórych (nie oskarżając nikogo). Ale tu granie uczciwie zależy tylko od interpretacji modów.
Pozatym cokolwiek nie napisze odrazu jestem atakowany, przeważnie ciągle przez te same osoby. TAK jak napisałem że zostanę zaatakowany przez właścicieli krowiarek!!!

Temat kaktusów pomijam bo mnie nie dotyczy. 

No serwer odpoczywa od 7 do 9 tak sobie odpocznie że już o 9:30 pojawiają się pierwsze cofki.
#6
Maszyna jest za słaba zęby ogarniać wszystkie mechanizmy i render na serwerze niezależnie od tego ile będzie odpoczywał, usuniecie afk w nocy niczeego nie zmieni XD
#7
Kilka godzin w nocy nie odciąży serwera w dzień
Jeśli chodzi o afczenie w nocy to jest pewien aspekt, który za tym przemawia.
  • w nocy krowiarki sa wydajniejsze niż w dzień
[Obrazek: wystraszony-kot-2-864x575.jpg]
#8
Sariel każdy wie jaki ty jesteś, jakie masz nastawienie do mnie. Masz swoich pupili którzy za Tobą stoją. A wielu graczy ma do Ciebie pretensje o wszystko ale mniejsza z tym. 

Po pierwsze ja nie szukałem nikogo do afk tylko sami gracze mi się proponowali, to dlaczego miałem nie skorzystać co?? I powiem Ci, że ja to wie więcej wysiliłem niż Ty więc mi tu głupot nie gadaj.

Ja miałem full kasy? Chyba sobie teraz kpisz, nigdy nie miałem dużo kasy.

Coś musieli jednak zrobić, żeby teraz mogli,, tylko afkowac". No zrobili wzięli mamusi albo tatusia kartę, telefonik i wydali kilkaset złotych i mają co mają. To ma być ciężka praca i zasługa graczy??? Nie wydaje mi się.

Gdy ja zmieniłem cenę kaktusów to przestały być opłacalne. Chyba ty nie poważnych jesteś, wiesz co ty gadasz?? Człowieku pomysł dobrze kto zaczął ceny kaktusów obniżać a nie mi tu głupoty wpychasz i wszystko na mnie zwalasz. Co miałem zrobić jak wszystkie magazyny, skrzynie, leje były pełne? Miałem utrzymywać równa cenę, jak ktoś miał za free albo 50-10$ nie poważny jesteś. Pomyśl co piszesz a nie na mnie winę zawalasz.

Myślisz, że taki święty jesteś? Nic złego nie zrobiłeś? Wystarczy spytać na serwie i zobaczysz jak Cię ocenią.

Wracając do propozycji. Sami byście zmienili zdanie gdby to wszedło w regulamin. Żeby już od 9.00 były cofki to masakra, kiedyś to się zaczynały od 12-13. Teraz z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Jakby serwer sobie odpoczą z 7h lepiej by funkcjonował. Jeśli chodzi o zazdrość to nikt nikomu nie zazdrości tego co ma bo nie ma czego.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#9
Jak zmienili zdanie? Czytasz ze zrozumieniem czy to już problem? Zakaz afk niczego nie zmieni dopóki nie będzie lepszej maszyny, co ty za głupoty piszesz to aż przykro się robi
#10
Boże padła tylko taka propozycja, nie można by było na spokojnie odpisać. Tylko postanowiliście ironicznie to wytłumaczyć, odrazu na nas naskakując jakbyśmy byli jakimiś przestępcami. 
Pozdrawiam Tomasz  Huh
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika