!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Problem rozwiązany] [skarga]
#1
Visus19 napisał(a):Usunięcie postu z listy patentów oznacza brak akceptacji. Powodem tego jest według mnie: ten projekt nie jest ani ciekawy, ani ładny. Taki tam podstawowy mix netherbricka z glowstonem i lampami, szanujmy się. Temat zamykam.
Z całym szacunkiem, ale patent nie służy do oceny wyglądu projektu a do jego prawnego zabezpieczenia przed skopiowaniem go przez kogoś nie posiadającego do niego praw. To nie konkurs piękności.
Ponawiam, więc skargę przy okazji prosząc o ujawnienie kto mi go uwalił. Niech skargą zajmie się ktoś kto nie ma zarabiarki, żeby nie było zbyt dużego konfliktu interesów albo ktoś kto pomimo konkurencyjnej zarabiarki rozumie moją potrzebę zabezpieczenia tego “nieciekawego i nieładnego” projektu przed powielaniem. A Cb Visus19 proszę o wycofanie się z wyrokowania, bo się nie rozumiemy, możesz się jak najbardziej wypowiedzieć, ale tym razem nie zamykaj wątku. Niech zrobi to ktoś kto rozwiąże problem, bo ja chcem yyy prawa i sprawiedliwości jakkolwiek to brzmi...

Nick ktory uzywasz na serwerze: spiderchrum
Nick osoby ktora oskarzasz: ktoś z prawami do edycji działu z patentami (nie mam dostępu do informacji kto to zrobił)
Data wykroczenia: Między 22.04.2020 godz. 15:14 a 29.04.2020 godz. 23:30
Powod skargi: Usunięcie mojego postu z patentem sali do zarabiania (sklep ze skórą) bez żadnego poinformowania o tym, nie mówiąc już o wyjaśnieniu powodów.
Dowód: https://forum.sky-block.pl/showthread.ph...33#pid4833
Odpowiedz
#2
Takie coś ma prawie każdy początkowy gracz na wyspie który się wybierze do netheru, nie patentujemy budowli które są poniżej standardów wyglądu i estetyki. To co wstawiłeś jest śmieszne i nie należy do założeń patentowania. Następnym razem popatrz na coś co wysyłasz 2 razy. Co niby tam jest szałowego do patentowania? Płaskie pomieszczenie z netherbricka i glowestone? Mamy patentować pustą platkę z drita czy co? Ja zdjąłem ten patent jako opiekun i założyciel tego działu Smile
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
Odpowiedz
#3
Marsu: "Takie coś ma prawie każdy początkowy gracz na wyspie który się wybierze do netheru"
Ciekawe, chyba gramy na innym serwie.

Marsu: "nie patentujemy budowli które są poniżej standardów wyglądu i estetyki"
Nigdzie wcześniej nie raczyłeś tego napisać a już o szczegółach tych standardów to pewnie tylko pomarzyć. Opisz te swoje standardy, tylko uważaj, żeby Twój własny sklep przez przypadek nie spadł Ci poniżej własnych standardów, już o kolegach nie wspominając. Hmm, ale w sumie po co, przecież nie ma żadnych standardów, jest tylko Twoje widzi misie i musiałbyś coś wymyślić tu i teraz. Gdyby było inaczej to już dawno powinny być zamieszczone standardy wyglądu na których oparte jest patentowanie.

Marsu: "To co wstawiłeś jest śmieszne i nie należy do założeń patentowania."
Nie pogrążaj sie. Twoje prywatne definicje patentu mnie nie obchodzą, bo niczego oficjalnie nie zredefiniowałeś, więc patent przybiera oficjalną definicję, która mówi o przyznaniu osobie lub firmie wyłącznego prawa do czerpania korzyści z wynalazku.

Marsu: "Następnym razem popatrz na coś co wysyłasz 2 razy."
Następnym razem popatrz na coś co kasujesz 2 razy.

Marsu: "Co niby tam jest szałowego do patentowania?"
Nie wszystko musi być tak “szałowe” jak Twój sklep, żeby było warte patentowania.

Marsu: "Mamy patentować pustą platkę z drita czy co?"
Hmm, chyba ciężko byłoby ustalić standardy patentowania komuś kto nie odróżnia sklepu od platki Smile
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika