!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Problem rozwiązany] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: spiderchrum
Nick osoby ktora oskarzasz: ktoś z prawami do edycji działu z patentami (nie mam dostępu do informacji kto to zrobił)
Data wykroczenia: Między 22.04.2020 godz. 15:14 a 29.04.2020 godz. 23:30
Powod skargi: Usunięcie mojego postu z patentem sali do zarabiania (sklep ze skórą) bez żadnego poinformowania o tym, nie mówiąc już o wyjaśnieniu powodów.
Dowód: https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=129&pid=4833#pid4833
#2
Jak nie doprosisz marsa aby ci to zrobił na mc to niedosc że nie sprawdzi to jeszcze usunie
#3
(04-30-2020, 03:14)dostalembana napisał(a): Jak nie doprosisz marsa aby ci to zrobił na mc to niedosc że nie sprawdzi to jeszcze usunie

Nie mam dowodów, że to Mars, sami muszą go dostarczyć, ewentualnie sam właściciel, bo zakładam, że mają wyświetlone kto co.
#4
Usunięcie postu z listy patentów oznacza brak akceptacji. Powodem tego jest według mnie: ten projekt nie jest ani ciekawy, ani ładny. Taki tam podstawowy mix netherbricka z glowstonem i lampami, szanujmy się. Temat zamykam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika