!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [Unban]
#1
            Nick ktory uzywasz na serwerze: Talar
Nick osoby ktora oskarzasz: Visus19
Data wykroczenia: 23.04.2020
Powod skargi: Niesłuszny ban
Dowód: Jeden z graczy zaproponowal mi żebym go dodał za 100k lecz nie ustalaliśmy na jaki okres czasu więc po otrzymaniu pieniędzy dodałem gracza na moją wyspę i po 10 sek go z niej usunelem (wiem że ss robi się F2 ale wolałem telefonem). Lecz gry gracz Bro zrobił tak jednemu z graczy to nie został ukarany.
#2
Zly dzial, przenosze.
[Obrazek: why.png]
#3
To jest śmieszne. Dostałeś bana na 2h jako scam. Nikt ci nie kazał go dodawać A chciałeś sobie na szybko zarobić 100k. No to zarobiłeś kosztem zbanowanego konta. Nie raz i nie dwa scamowales już na różne sposoby, A to że zmienisz po raz 100 konto nie zmieni tego co robiłeś i robisz.

Co do nieukaranego Bro - jak mam goukarac jak nigdy nie dostaliśmy dowodów że taka sytuacja była? A ja też mogę na czat napisać że w taki sposób zarobiłem.... 100kk i co, dostanę bana? Albo bez dowodu pisać że ktoś mi cos zrobił. Są dowody, jest wiarygodność.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika