!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] BAN na 10 dni #Sariel
#1
DOSTAŁEM BANA za napisanie na chat na innym koncie nie głównym za napisanie "DEGRAD SARIEL"  porostu śmieszne. XxXlunaXxX tez byla kilkaktornie karana tez mnie
 wyzywała ja napisałem "kurewko" do aitona i odrazu mut na 7 dni pzdr wytłumaczenie Tonguerzeszłość
#2
Twoja prośba tylko pokazuje twój poziom.

Aiton3k napisał : "Płacze ze takie uzbeki zyja :c "
Nastepnie XxXlunaXxX odpisała : w koncu ty zyjesz

Oboje zostali wyrzuceni, za prowokacje. A ty w woli gniewu odpisałeś do niego/niej " ty kurewko"
Tak przeszłość się liczy do następnych kar dlatego dostałeś mute na tydzień proste i logiczne.

Potem jak to zwykle bywa w takich przypadkach, stworzyłeś nowe konto aby się wyżalić i powiedziałeś, że dostane degrada. A jak sam dobrze wiesz bo znasz regulamim.

"Notoryczne łamanie regulaminu na multikontach będzie róznowznaczne z karaniem głównego konta."
#3
(04-23-2020, 01:54)UNBAN !!! napisał(a): DOSTAŁEM BANA za napisanie na chat na innym koncie nie głównym za napisanie "DEGRAD SARIEL"  porostu śmieszne. XxXlunaXxX tez byla kilkaktornie karana tez mnie
 wyzywała ja napisałem "kurewko" do aitona i odrazu mut na 7 dni pzdr wytłumaczenie Tonguerzeszłość

Pokaz mi chociaż jednego ssa gdzie cie wyzywam Smile
#4
Jak grasz tyle lat na serwerze to powinieneś wiedzieć , że za grożenie degradem dostaje się bana.
#5
Czy jest na tym serwerze gracz, do którego się nie spinałeś, albo aktywny administrator do którego nie miałeś problemów? Zgadzam się z Sarielem i podziwiam, że to tylko 10 dni. Ja bym temu graczowi sypnął najmniej 30, bo to już kilkadziesiąt czy kilkaset akcji z jego udziałem.

Pozdrawiam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#6
Podskoczyles administracji, to juz jest przewinienie ktore administracja moze ukarac ale nie musi. Sariel zadecydowal ze dostajesz kare to dostajesz.

Odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika