!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze:Terra
Nick osoby ktora oskarzasz: Gorgus
Data wykroczenia: 2020-04-19
Powod skargi:wyzwiska wulgarne słowa
Dowód:l


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Witam, zostałem sprowokowany twoim zachowaniem do uzycia takich słów, poza tym jest to wiadomość prywatna, więc mogłeś wpisać /ignore Smile
#3
(04-19-2020, 02:40)Gorgus napisał(a): Witam, zostałem sprowokowany twoim zachowaniem do uzycia takich słów, poza tym jest to wiadomość prywatna, więc mogłeś wpisać /ignore Smile

Mordo sory że tak do cb lece ale nie mam Svip i nie moge ignore a zrobilismy szczerze duza guwno burze o nic. taki jest moje zdanie na ten temat
Pozdro.

(04-19-2020, 04:05)ProPlayGames napisał(a):
(04-19-2020, 02:40)Gorgus napisał(a): Witam, zostałem sprowokowany twoim zachowaniem do uzycia takich słów, poza tym jest to wiadomość prywatna, więc mogłeś wpisać /ignore Smile

Mordo sory że tak do cb lece ale nie mam Svip i nie moge ignore a zrobilismy szczerze duza guwno burze o nic. taki jest moje zdanie na ten temat
Pozdro.

i dodam ze nie usprawidliwia cie to ze sprowokowlaem uzyles slowk jakich uzyles za to pososi sie konsekfencje
#4
jestem gotowy poniesc za to konsekwencje, za to tobie polecam, abyś przyłożył się jednak do pisania C:
#5
Karam obu, oboje tam do siebie klniecie i sobie ciśnięcie, włącznie z tym co piszecie na forum. Zamykam i do kary dołączam przewinienia ze skargi Terry na Gorgusa.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika