!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Brak dowodów] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Frosty
Nick osoby ktora oskarzasz: robot123 coś takiego
Data wykroczenia: 18.04.2020
Powod skargi: Wysłałem mu kasę za kilof walentynkowy a on wyszedł 
Dowód:l Niestety nie zrobiłem i chce zapytać czy bez dowodów coś można zrobić jakoś odzyskać kase?
#2
Jeśli nie masz screenów to nic z tym nie zrobisz .
#3
Pytałem się go wcześniej czy kupił od Ciebie. Napisał, że tak ale nie zrobiłem ss.
#4
(04-18-2020, 21:37)Bro napisał(a): Pytałem się go wcześniej czy kupił od Ciebie. Napisał, że tak ale nie zrobiłem ss.

W sensie bo nie rozumiem XD
było tak że miał dać pierwszy a wyszło, że to ja dałem pierwszy i na oczy go nie widzę do teraz dałem się zrobić jak dziecko
#5
(04-18-2020, 21:38)Szeryf Frosty napisał(a):
(04-18-2020, 21:37)Bro napisał(a): Pytałem się go wcześniej czy kupił od Ciebie. Napisał, że tak ale nie zrobiłem ss.

W sensie bo nie rozumiem XD
było tak że miał dać pierwszy a wyszło, że to ja dałem pierwszy i na oczy go nie widzę do teraz dałem się zrobić jak dziecko

Napisał, że dostał za niego 31 milionów. XD
#6
To ja wiem bo mnie na 31kk okradł, ale bez dowodów to nic nie zdziałam
#7
(04-18-2020, 21:41)Szeryf Frosty napisał(a): To ja wiem bo mnie na 31kk okradł, ale bez dowodów to nic nie zdziałam

To jeżeli nie masz dowodów i wiesz, że nic nie zdziałasz to w jakim celu piszesz ten post?
#8
Moim zdaniem sprawa wyglonda  tak :
Ten caly robot123 nie ma bogatej wyspy udalo mu sie zlapac kilof 5 5 5  i poprostu chcial sprzedac i mysle ze jakby on zobaczyl 31kk za kilof nawet by nie pomyslal zeby cie oscamowac.

Pozdrawiam Smile
#9
To właśnie jest na odwrót i to raczej na ciebie wołają ''SCAM''
#10
Niepotrzebna dyskusja. Skargę odrzucam z braku dowodów.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika