!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono]OhBtw unban
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: OhBtw
[font=tahoma, sans-serif, arial][b]Za co zostało zbanowane?: Powód Perm[/b][/font]
[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Od kogo z administracji dostałeś kare? : EniNova[/b][/font][/b][/font]
[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Byleś już przedtem karany? : Nie[/b][/font][/b][/font][/b][/font]
[font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Czemu prosisz o odbanowanie: Proszę o odbanowanie/zdjęcie blokady na ten nick.Mogła nadejść pomyłka wróciłem na server po pół rocznej przerwie.Pozdrawiam Administracje Wink[/b][/font][/b][/font][/b][/font][/b][/font]

Znaczy bylem kilka razy mutowany i mialem perma na zPrxme
#2
Chlopie zostales zbanowany slusznie dowody byly jakby bylo jeszcze zakaz gry to pewnie bys dostal wiec no nie wiem po co tu piszesz. Ta sprawa byla pól roku temu wiec no beka
#3
Odrzucam, perm nakładany jest za poważne przewinienia i nie zostanie cofnięty, tymbardziej bez żadnych dowodów w sprawie i po takim czasie. Chyba, że sama EniNova uzna, że go zdejmie bo pamięta sytuację i ban jest niesłuszny, w co wątpię, ban "perm" nie jest nakładany pochopnie.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#4
zPrxme wiem kto to i nawet pamietam ten ban,

odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika