!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Posiadanie Paru Wysp
#1
Heart 
Witam,
Mam taki problem , iz na wyspie juz nie mam co robic a chcialbym pograc "od nowa" jak za starych dobrych czasow.
Nie wiem czy to jest dobry pomysl dlatego prosze o uwagi.
Chcialbym aby gracze mogli posiadac pare wysp np. Gracz:1 Vip i SVip:2 . Nie koniecznie taki system.
Nie chce tworzyc nowego konta bo wkurza mnie granie na paru kontach wole na jednym stalym.
Pozdrawiam,
natarmen
#2
Dobry pomysł!
Myślę że za tą 2 i ewentualnie 3 wyspe powinno się zapłacić jakąś sumke, powiedzmy 2mln, byłoby za łatwo i nierealnie Wink
(W końcu w realu nikt nie dostaje działki za darmo (chyba że prestiżowo w spadku Big Grin Big Grin))
Ale z tym to już chyba do Gandaflux, on jest autorem pluginu na wyspy a z tego co wiem to takiej opcji w nim jeszcze nie ma.
Smile
#3
(07-24-2018, 00:37)Gerther napisał(a): Dobry pomysł!
Myślę że za tą 2 i ewentualnie 3 wyspe powinno się zapłacić jakąś sumke, powiedzmy 2mln, byłoby za łatwo i nierealnie Wink
(W końcu w realu nikt nie dostaje działki za darmo (chyba że prestiżowo w spadku Big Grin Big Grin))
Ale z tym to już chyba do Gandaflux, on jest autorem pluginu na wyspy a z tego co wiem to takiej opcji w nim jeszcze nie ma.

Jak najbardziej zgadzam sie o oplacie tego fajnego urozmaicenia Big Grin
#4
Jestem za.
Byłbym nawet za tym aby zrobić potem możliwość łączenia wysp, tak aby gracz mógł zrobić jedną wielką. Nie trudno zauważyć że dla niektórych 146x146 jest za mało. I tworzą przeróżne kombinacje.
#5
Nie ma problemu, żeby posiadać wiele wysp koło siebie i żeby je połączyć. Dlatego multikonta nie są zakazane.

Jak się chce mieć wyspę koło siebie, to trzeba Gandafluxowi napisać na emaila. Tylko trzeba powiększenie pewnie na max wykupić na obu wyspach i poprosić o połączenie ich
[Obrazek: why.png]
#6
A co w takim przypadku z wizytami na wyspie?
/is visit xRotkiwAka1337 1
/is visit xRotkiwaAka1337 2
czy jak?
#7
Visit bedzie dzialalo jak na regionie wyspy,

bo to sa dwie wyspy polacze dla przykladu, to na terenie gdzie jest rozny wlasciciel jest rozny home.
Ale to nie ma problemu zrobic tunel laczacy itd.
[Obrazek: why.png]
#8
Już o tym rozmawiałem z Gandafluxem jedna osoba nie może budować na 2 wyspach muszą być osobne konta.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika