!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga] FAWORKA
#1
Exclamation 
Nick ktory uzywasz na serwerze: pawelup123  
Nick osoby ktora oskarzasz: Mars (chyba)(ale raczej tak możecie to przecież sprawdzić)
Data wykroczenia: 2020-04-14 godzina chyba 21:09 lub 21:05
Powod skargi: Faworyzacja mnie przez marsa tepną mnie do sklepu /warp vip ja na koncie nie miałem rangi vip/svip więc to jest faworyzacja.
A teraz jeszcze tu coś dopisze: Po co  wam ranga vip jak ja nie musze mieć rangi vip a mars mnie tepnie na /warp vip.
Dowód:

Dowód 1 -> https://youtu.be/2O14KkTFbdE

Dowód 2 -> https://youtu.be/JzIdRbasmQ0     <- (Cały czat od dołu do góry)

Mars ty masz problem że ktoś buduje za dużo platek na wyspie a ty faworyzujesz graczy.
#2
XDDD inaczej tego się nie da ująć.

Trochę słabo z twojej strony bo to ty ''trułeś mu dupę żebyś mógł kupić jajka co nawet na ss'ach widać''
Jeśli pomogłem zostaw REP +
#3
Jesteś 2 i całe te
#4
XDDD to niezłe, prosiłeś żebym Ci kupił jajka ze sklepu vip co nie jest zabronione bo każdy takie coś robi a to, ze nie chciało mi się żebyś przelewał mi kasę i kupował bo nie miałem czasu to była moja dobra wola a nie faworyzacja, w regulaminie nie ma zakazu kupowania komuś itemów w sklepie vip, jak na nagraniu widać nie miałeś dostępu do sklepu tylko do tabliczki z slime egami, pokazałeś jakim jesteś prostakiem w momencie jak prosisz o pomoc ktoś Ci pomaga i jeszcze go podwalasz szczyt prostactwa i bycia fałszywym. A najlepsze było wchodzenie w tyłek przez 2 dni, co znudziło się. Wróć jak pokażesz punkt w regulaminie o zakazie kupowania itemów z sklepu vip graczowi który nie ma vipa. Nw chyba trzeba zbanować wszystkich vipów i zamknąć wszystkie sklepy bo tam też sprzedają itemki z vipa.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#5
(04-16-2020, 19:33)Marsu napisał(a): XDDD to niezłe, prosiłeś żebym Ci kupił jajka ze sklepu vip co nie jest zabronione bo każdy takie coś robi a  to, ze nie chciało mi się żebyś przelewał mi kasę i kupował bo nie miałem czasu to była moja dobra wola a nie faworyzacja, w regulaminie nie ma zakazu kupowania komuś itemów w sklepie vip, jak na nagraniu widać nie miałeś dostępu do sklepu tylko do tabliczki z slime egami, pokazałeś jakim jesteś prostakiem w momencie jak prosisz o pomoc ktoś Ci pomaga i jeszcze go podwalasz szczyt prostactwa i bycia fałszywym. A najlepsze było wchodzenie w tyłek przez 2 dni, co znudziło się. Wróć jak pokażesz punkt w regulaminie o zakazie kupowania itemów z sklepu vip graczowi który nie ma vipa. Nw chyba trzeba zbanować wszystkich vipów i zamknąć wszystkie sklepy bo tam też sprzedają itemki z vipa.
XD
Nie miałem Vipa/Svipa
Mars tepłeś mnie na /warp vip
Więc jest to faworyzacja gracza.
A innych graczy nie tepniesz na /warp vip?
#6
Mylisz się w swoich słowach pawelup nie wysłałeś nawet pełnych ss gdzie pisałeś do niego żeby kupił ci jajka a on cię tepnął z braku czasu i miałeś tylko dostęp do jajek bo nie mogłeś się pewnie ruszyć nawet.
Żal mi cię bo jesteś ''zdeptany z błotem''.
Pozdrawiam i MIŁEJ GRY
Jeśli pomogłem zostaw REP +
#7
Ciesz sie ze nawet cie tam tepnal, wiec powinnienes mu podziekowac a nie oskarzasz go o faworke.

Moim zdaniem to nie jest a wiesz czemu?
Wszyscy faworyzuja co kupuja w sklepie vip, robie sklepy na wyspie i gracze zwykli kupuja.

Wiec to juz jest przesada.....

Odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika