!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
    Nick ktory uzywasz na serwerze:
Nick osoby ktora oskarzasz:Sariel
Data wykroczenia: 15.04.2020
Powod skargi: Faworyzowanie gracza Longer'a nie dając mu żadnych kar za przewinienia tylko go broni cały czas, + dostałem kicka za napisanie na helpop, że wysłałem maila do Gandafluxa o rozpatrzenie wszystkich dowodów w sprawię faworyzacji gracza przez Moderatora itd.
Dowód:l

I to nie jest tak, że się uwziąłem nie tylko ja twierdzę, ze faworyzujesz Longera i go chronisz cały czas
#2
(04-15-2020, 15:19)Malter napisał(a): Nick ktory uzywasz na serwerze:
Nick osoby ktora oskarzasz:Sariel
Data wykroczenia: 15.04.2020
Powod skargi: Faworyzowanie gracza Longer'a nie dając mu żadnych kar za przewinienia tylko go broni cały czas, + dostałem kicka za napisanie na helpop, że wysłałem maila do Gandafluxa o rozpatrzenie wszystkich dowodów w sprawię faworyzacji gracza przez Moderatora itd.
Dowód:l

I to nie jest tak, że się uwziąłem nie tylko ja twierdzę, ze faworyzujesz Longera i go chronisz cały czas

Malter helpop służy do informowania administracji o graczach którzy łamią regulmin tego serwera
#3
No i to zrobiłem napisałem, że Sariel faworyzuje gracza Longer i że zgłosiłem mailem do gandy wszystkie dowody i dał mi kicka, bo broni mu dupy.
#4
(04-15-2020, 15:31)Malter napisał(a): No i to zrobiłem napisałem, że Sariel faworyzuje gracza Longer i że zgłosiłem mailem do gandy wszystkie dowody i dał mi kicka, bo broni mu dupy.

To co napisałeś to jest niszczenie reputacji tego gracza nie masz dowodów to nie pisz czegoś takiego że ktoś kogoś faworyzuje
#5
Umiesz czytać?To czytaj 2 razy żebyś zrozumiał dałem do Gandafluxa dowody jak praktycznie przyznaje się do faworki.
Więc będę pisać, że faworyzuje bo wysłałem do właściciela dowody + 10 graczy powie to samo co ja, że on daje Faworke i go chroni
#6
Wyślij te dowody "faworki" tutaj.
#7
(04-15-2020, 16:00)Fade napisał(a): Wyślij te dowody "faworki" tutaj.

Po co mam informować każdego gracza dowodami faworyzacji, niech zajmie się ta osoba, która może odbierać i nadawać rangi ''Właściciel''
#8
Dajesz skarge na faworyzacje to daj też dowody na faworyzacje inaczej twoja skarga jest bezsensowna.
#9
Odrzucam i informuje, ze jesli nie bedzie zaprzestane to bedziemy musieli sie pozegnac.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika