!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#21
I czemu jako gracz Longer ma kolorowy nick na forum skoro nie jest do kupienia dla innych graczy.
Czemu Longer może robić to co chce, a inni jakby to zrobili dostają kary : mute/bany.
Zacznijcie traktować każdego gracza równo nie mówię tu o wszystkich z administracji, ale części.I nie proszę tutaj o wypowiedź Sariela bo jak wiadomo on go będzie bronić.
#22
(04-15-2020, 10:15)Malter napisał(a): I czemu jako gracz Longer ma kolorowy nick na forum skoro nie jest do kupienia dla innych graczy.
Czemu Longer może robić to co chce, a inni jakby to zrobili dostają kary : mute/bany.
Zacznijcie traktować każdego gracza równo nie mówię tu o wszystkich z administracji, ale części.I nie proszę tutaj o wypowiedź Sariela bo jak wiadomo on go będzie bronić.

To napisz że chcesz mieć kolorowy nick XD
#23
(04-15-2020, 11:03)pawelup123 napisał(a):
(04-15-2020, 10:15)Malter napisał(a): I czemu jako gracz Longer ma kolorowy nick na forum skoro nie jest do kupienia dla innych graczy.
Czemu Longer może robić to co chce, a inni jakby to zrobili dostają kary : mute/bany.
Zacznijcie traktować każdego gracza równo nie mówię tu o wszystkich z administracji, ale części.I nie proszę tutaj o wypowiedź Sariela bo jak wiadomo on go będzie bronić.

To napisz że chcesz mieć kolorowy nick XD

Kolorowy nick tylko dla administracji.
#24
Wlasnie ze nie.

Kiedys postanowilem ze kazdy kto ma kolor w minecraftcie dostanie tutaj.
[Obrazek: why.png]
#25
Ale wy wszyscy głupi jesteście xDDD

Mam dwie platki skończone a wy mi o klocu płaczecie i porównujecie go do "hotelu" 100 ileś w góre i z 50x50 jak nie wiecej?? Wszystko wiem bo nie jestem pacanem tak jak wy co szukacie teorii spiskowych tutaj xDD

Malter to kolejna teoria spiskowa. Czemu do Fade na przykład się nie przyczepiłeś? Albo do Sharkza? Albo do Thafu też mają kolorowe nicki na forum i co? Do nich nie masz problemu? Weż się w główkę walnij i powiedz jak było. Sandwich powiedział kiedyś, że jak masz więcej dni rozegranych na serwerze to możesz go poprosić o ustawienie kolorku takiego jaki masz na serwerze. Doinformuj się następnym razem zanim zaczniesz robić bezsensowne dramy.
#26
SandwichBM ja też mam kolorowy nick w grze (Niebieski) i czemu go tutaj nie mam, no właśnie widać że nie ma ''Faworyzacji''

(04-15-2020, 13:43)Longer napisał(a): Ale wy wszyscy głupi jesteście xDDD

Mam dwie platki skończone a wy mi o klocu płaczecie i porównujecie go do "hotelu" 100 ileś w góre i z 50x50 jak nie wiecej?? Wszystko wiem bo nie jestem pacanem tak jak wy co szukacie teorii spiskowych tutaj xDD

Malter to kolejna teoria spiskowa. Czemu do Fade na przykład się nie przyczepiłeś? Albo do Sharkza? Albo do Thafu też mają kolorowe nicki na forum i co? Do nich nie masz problemu? Weż się w główkę walnij i powiedz jak było. Sandwich powiedział kiedyś, że jak masz więcej dni rozegranych na serwerze to możesz go poprosić o ustawienie kolorku takiego jaki masz na serwerze. Doinformuj się następnym razem zanim zaczniesz robić bezsensowne dramy.

I nie chodzi tu bardzie o nick, ale że uważasz się za ''PANA'' i to nie tylko ja to mówiłem.
#27
Kolor nicku na forum mozesz mieć jeśli masz kilka dni online na serwie na tym koncie na którym masz kolor, a żeby to dostać musisz napisać do SadnwichBM żeby ci dał kolor. Ty jak nie napisałeś to czego oczekujesz?
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#28
O to chodzi tu, że Sariel faworyzuje gracza Longer czyli sam siebie bo to jego drugie konto.
I udaje się za Pana.
#29
To w koncu masz problem o to, ze longer ma "kloca" na wyspie, o to ze ma kolorowy nick na forum czy o to ze uwaza sie za "pana"?
#30
ODRZUCAM, bo to sie robi smieszne.

Zdecyduj sie na co skladasz skarge, na kolor czy na 2 blokowej grubosci platformy........
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika