!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
                   
Nick ktory uzywasz na serwerze: Malter
Nick osoby ktora oskarzasz: Skrymer, Hatchin, EmaV
Data wykroczenia: 13.04.2020
Powod skargi: Prowokacja, obraza, żebranie ''tablica donate''
Dowód:l
PS. Visus, na jednym z ss'a widać, że to nie ja zacząłem prowokować więc dostałem mute na 3 dni za to, że odpisałem na PROWOKACJE.Jeśli rozumiesz znaczenie tego słowa.
Skończ bronić nie których graczy, bo każdy tu jest równy a nie jeden lepszy a drugi gorszy.
#2
Pierwszy załączony screen - Hatchin komentuje, że do każdego cię ciągnie do wyzywania i prowokowania. Co było przed tym, co pominąłeś? Hatchin, EmaV ukarani za załączone wypowiedzi. Tak jedyne co bym zmienił w twoim mute, to fakt tego, że masz wpisane "prowokacja" dopisałbym do tego "obraza, wulgarne odnoszenie się do graczy, notoryczne grożenie banami i karami" za które przypomnę tobie możesz co najwyżej zgłosić, a nie odgrażać się co komu za to grozi. Nie jesteś częścią administracji, o zgrozo, oby tak pozostało. Pozostawiam to do komentarza innego członka administracji.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika