!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rozwiązane] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Nie bede pisał bo chce normalnie grać na serwerze
Nick osoby ktora oskarzasz:  Gorgus
Data wykroczenia: okres 2 lat
Powod skargi:  Prośba o permamentne zmutowanie
Dowód: Gram tutaj około dwóch lat i wszystko widze co się dzieje na czacie. Widze jak często prowokuje on, jak często wyzywa. Zmienia konta, aby wyzywać.  Tyle mutow ile on mial na roznych kontach to sami dobrze wiecie administracjo. Widziałem już permamentne wyciszenia na tym serwerze i sądzę, że on na takie zasługuje.
#2
Nie wiem kim jesteś, ale dobrze powiedziane każde słowo to tutaj prawda, jak dostanie mute robi nowe konto i dalej ciśnie.
#3
To prosze rowniez zmutowac permamentnie maltera, poniewaz nagminnie prowokuje
#4
Ja nie prowokuje ja jestem prowokowany co mogę udowodnić administracji na pv wszystkie all dowody wyśle kto zaczyna i kto kończy.Wy zaczynacie pisać do mnie z wontami a potem jest tak, że to ja zacząłem. BEKA.
#5
To nie wiem skad te muty za prowokacje dostajesz Malter
#6
(04-13-2020, 17:59)PowaznyAdam napisał(a): To nie wiem skad te muty za prowokacje dostajesz Malter

Stąd, że oni mnie prowokują bo ja nawet do nich nie pisze nie zaczynam pisać, jak się zbiorą w ''grupkę'' to dopiero zaczynają jazdę a jak jest Mod to siedzą jak mysz kościelna.Ale da się do tego przywyknąć jak ''Gorgus'' tworzy mulciaki żeby tylko wyzywać żeby mute nie dostać na main koncie.
#7
Tą decyzję podejmuje administracja, dyskusja graczy nie jest tu konieczna. Przedyskutujemy to w swoim gronie.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika