!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#11
Platforma ze złota nie jest skończona oraz z beaconow nie jest skończona czyli 1 platka ze złota i jedna z pisaku. Każdy moderator ci potwierdzi ze nie jest skończona. Z tego co widzisz na ssie wyżej tomaszek ma jakies 20 ponad wyżej desek i coś jeszcze, a ty porównujesz moje 2 platki xD
#12
Tomaszek miał ściane z 3 warstw desek sam ją widziałem, a na f5 na krańcu wyspy twojej widać całą platformę zrobioną.
Zrobiłeś po pół platformy 4 warstwy, żeby co żeby się nikt nie przyczepił.
Sam Sandwich mówił, że ''3 to max''
#13
xD

Nawet gdyby to byłyby 4 pełne platki. Nic to nie zmienia, bo to administracja podejmuję decyzję czy to jest kloc czy nie. Wszyscy moderatorzy o tym decydują nie tylko jedna osoba. A zgłaszanie kogoś na 2 czy 4 platki to trochę upokarzanie się.
#14
Zgodze sie tutaj z Sarielem na ten temat, ja mam platforme o grubosci 3 blokow co nawet nie jest blokiem a bardziej nalesnikiem.

Tomaszek zbudowal to za czasow kiedy tego punktu nie bylo jak i ja moja platforme, tylko jest duza roznica pomiedzy przykladowo moja platforma a "klocem"
[Obrazek: why.png]
#15
Exclamation 
I dostanę bana za to co budowałem za czasów jak 1 blok = 1pkt ? (około 3-5lat temu) od pojawieniu się punktu w regulaminie o ,, klocach'' gromadze śmieci (w skrzyniach), które normalnie bym postawił na wyspie jak dawniej. Tak jak napisałem wyżej ten punkt ewidentnie został stworzony aby usunąć starych graczy i w większości się to udało. 
PS. Nie rozumiem czemu Mars'a nie było na serwerze dwa miesiące nagle się pojawia i grozi mi premem za,, kloca''.     
To co postawiłem przez ostatnie 1.5 roku już skopałem z wyłączeniem beaconów (w tym miejscu grubość to 3 bloki). Czym ja zawiniłem? zawsze pilnuje swojego nosa, chyba że ktoś mnie sprowokuje co ostatnio zbyt często zdarza.



Pozdrawiam Tomasz
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
#16
(04-13-2020, 23:39)tomaszek123321 napisał(a): I dostanę bana za to co budowałem za czasów jak 1 blok = 1pkt ? (około 3-5lat temu) od pojawieniu się punktu w regulaminie o ,, klocach'' gromadze śmieci (w skrzyniach), które normalnie bym postawił na wyspie jak dawniej. Tak jak napisałem wyżej ten punkt ewidentnie został stworzony aby usunąć starych graczy i w większości się to udało. 
PS. Nie rozumiem czemu Mars'a nie było na serwerze dwa miesiące nagle się pojawia i grozi mi premem za,, kloca''. 
To co postawiłem przez ostatnie 1.5 roku już skopałem z wyłączeniem beaconów (w tym miejscu grubość to 3 bloki). Czym ja zawiniłem? zawsze pilnuje swojego nosa, chyba że ktoś mnie sprowokuje co ostatnio zbyt często zdarza.



Pozdrawiam Tomasz

Teraz nagminnie prowokują, a jak wbije ktoś z administracji ''to nie winni'' i leci na kogoś innego wina.
Przykre, ale co zrobisz skoro jest jak jest.
#17
Tomaszek po pierwsze screeny się robi przyciskiem F2 na klawiaturze, po drugie fajne odbicie po 3 inni starzy gracze potrafili usunąć to co mieli z tych czasów ty miałeś już szansę i co? Znowu robisz to samo. Połamania kilofów i łopat Wink
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#18
Wiesz czemu ss'ów nie robię f2 bo wystawiając zdjęcia na forum jest 10 razy wygodniej i szybciej, ale to mniej ważna sprawa. Jak pojawił się punkt w regulaminie o ,, klocach'' to tak była interwencja i kazaliście mi skopać albo przerobić na coś do użytku. (w moim przypadku hotel). A co przeszkadzają te deski? Przecież 1 blok daje 0.03 pkt to policz ile milionów tego bym musiał postawić, żeby mówić o nabijaniu punktów.
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
#19
Ale zauważcie że platka z desek 146x146 daje 548 pkt a z dirta 1.1k i jakie to jest nabijanie. Pomyślcie trochę i zastanówcie się a nie. Dlaczego jedni muszą skopywac a inni nie? Dlaczego gracze nie są równi? Wielu graczy musiało skopywać swoje budowle mimo to że budowali wszystko przed tym jak wszedł ten regulamin o,, kloc" ewidentnie chcecie się pozbyć starszych graczy i tyle. A Longer jak zwykle niewinny i zawsze wszystko najlepiej wie.
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#20
(04-15-2020, 08:31)xsternikk napisał(a): Ale zauważcie że platka z desek 146x146 daje 548 pkt a z dirta 1.1k i jakie to jest nabijanie. Pomyślcie trochę i zastanówcie się a nie. Dlaczego jedni muszą skopywac a inni nie? Dlaczego gracze nie są równi? Wielu graczy musiało skopywać swoje budowle mimo to że budowali wszystko przed tym jak wszedł ten regulamin o,, kloc" ewidentnie chcecie się pozbyć starszych graczy i tyle. A Longer jak zwykle niewinny i zawsze wszystko najlepiej wie.

Bo tutaj właśnie jest ta wyższość dla nie których i to nie jest fair wobec innych graczy np.tomaszek123321 ma kopać a inni nie bo co?Są inni ? Nie to taki sam gracz jak inny więc nie powinno być takiego czegoś nigdy.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika