!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
   
Nick ktory uzywasz na serwerze: Malter
Nick osoby ktora oskarzasz: Longer
Data wykroczenia: 13.04.2020
Powod skargi: ''KLOC na wyspie'' tomaszek123321 jakoś dostał rozkaz od Marsa do skopania KLOCA (tydzień czasu), a Longer ma tak samo (2 Platformy ze złota, 1 z piasku czerwonego, 1 beacony) i nic tym nie jest zrobione.

Regulamin: [font=Times New Roman]Zakaz zalewania wyspy kombinacją wody i lawy w celu generowania pozbawionych ładu struktur jak i tworzeniu wysp na metodę "powielania platform" np. dużej grubości platformy, budowle - bryły mające na celu tylko zwiększenie pkt. nie posiadające jakichkolwiek wartości estetycznych czy funkcjonalnych     itp.[/font]
#2
   
Gold bloki skopane ściana skopana i spalona, a gąbki nie da się skopać chciałem przesłać nagranie jak kopie jeden bloczek 30 sekund ale się nie udało. 
Pozatym ten punkt w regulaminie był stworzony około 2 lata temu a moje budowle powstawały 3-5 lat temu. Został on stworzony aby pozbyć się starych graczy i się to udało, wiele osób przez to zrezygnowało z gry na serwerze. Pozatym zmiana punktacji była i czy to nie wystarcza?
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
#3
Longer ma przebudowę na swojej wyspie platke z bejc przenosi z góry na dół więc pewnie za jakiś czas to skopie :d
#4
(04-13-2020, 10:19)dostalembana napisał(a): Longer ma przebudowę na swojej wyspie platke z bejc przenosi z góry na dół więc pewnie za jakiś czas to skopie :d

To niech dostanie czas tydzień czas jak ''tomaszek123321'' żeby nie było wyższości..
Każdy gracz jest równy.
#5
No to mówię ci że to zmienia a ty żeby dostał jakiś tam czas a niemasz pewności czy to nie wygląda tak że płatka że zlota i tam gdzie się zaczyna płatka że zlota to ta niżej się kończy a potem piasek i bejcę
#6
(04-13-2020, 10:26)dostalembana napisał(a): No to mówię ci że to zmienia a ty żeby dostał jakiś tam czas a niemasz pewności czy to nie wygląda tak że płatka że zlota i tam gdzie się zaczyna płatka że zlota to ta niżej się kończy a potem piasek i bejcę

To niech to sprawdzi ktoś z administracji bo raczej to ona ma zdanie na ten temat a nie gracze jak to rzeczywiście wygląda ja tam widziałem 2 platformy ze złota, 1 z piasku + beacony specjalnie skoczyłem w otchłań żeby się upewnić.
#7
2 platki to kloc? Jesteś głupi czy głupi?

Dałeś ssa w miejscu gdzie widać wszystkie beacony a już na końcu widać, że się kończą. Platka ze złota nie jest skończona, wiec wychodzi tylko jedna cała platka ze złota i jedna z czerwonego piasku.
#8
Longer, tomaszek miał tak samo jak ty a musiał kopać to czemu miałbyś ty nie kopać skoro jesteś ''zwykłym graczem'' jak każdy tutaj gracz raczej wyjątków nie ma.
#9
Co ma tomaszek do tego? Odpowiedz mi na pytanie od kiedy 2 platki to kloc?
#10
Nie 2 platki ty umiesz czytać czy nie za bardzo.
2 platformy ze złota + 1 z piasku + pół zaczętej z beaconów.
Tak samo miał tomaszek i co ty jesteś niby ''lepszy'' i nie musisz tego skopać, zakończmy to i niech się wypowie ktoś wyższy.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika