!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] [skarga]
#11
"Taka beka z was jest, że to hit"
#12
   
Dodaje dowód z teraz, że ''prujecie się tylko do kogo się da''.
#13
My tylko cie prosimy o dodanie również ss'ów, w których to ty prowokujesz i obrażasz nas, po prostu skończyły ci się argumenty i postanowiłeś polecieć na forum, pozdriwiam

ah, gdzie tu sie pruje? ja tu tylko odpowiadałem na ataki ze strony maja99999
#14
(04-11-2020, 15:54)Dreams napisał(a): My tylko cie prosimy o dodanie również ss'ów, w których to ty prowokujesz i obrażasz nas, po prostu skończyły ci się argumenty i postanowiłeś polecieć na forum, pozdriwiam

ah, gdzie tu sie pruje? ja tu tylko odpowiadałem na ataki ze strony maja99999

To nie był atak tylko pytała się czy jest tutaj ''TOPKA GRACZY ONLINE''.
A ty odpowiedziałeś ze swoimi ''FRIENDS'' atakiem.
#15
Z MOIMI FRIENDS XDDDDDDDDDDDDD
#16
Szukasz guza Malter  XDDDD
#17
Na jednym ze screenów właśnie pokazujesz, że to Ty prowokujesz pisząc do Gorgusa czy wyrabia pisząc z 2 kont. Postanowiłem napisać tutaj wypowiedź, bo jak to stwierdziłeś należę do tej "grupki" którzy niby Ciebie prowokują. Popatrz na forum, że tylko Ty masz problem do połowy serwera, czepiając się nawet administracji jaka ona to jest zła. Jeżeli Ci się ten serwer tak bardzo nie podoba i masz co chwilę problem to może zmień serwer?
#18
Koniec dyskusji. Dajcie nam to w spokoju rozpatrzyć. Proszę o nie dodawanie kolejnych komentarzy. Decyzja zostanie podjęta

Gracze odpowiednio ukarani. Włącznie z Malter. Zamykam. Następnym razem jak zobaczę dowody które wycinasz tylko to, co ktoś pisze do Ciebie Malter A nie to co ty piszesz do nich, to pierwszym co przemyśle ukaranie Ciebie, potem się przyjrze  dowodom które wrzucisz, bo mega je zaklamujesz, wyzywasz i prowokujesz. Nie będzie to tolerowane tylko dlatego że donosisz na innych. Skarga rozwiązana i zamknięta.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika