!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] [skarga]
#1
           
Nick ktory uzywasz na serwerze: Malter
Nick osoby ktora oskarzasz: Gorgus
Data wykroczenia: 11.04.2020
Powod skargi: Obraza/Prowokacja z głównego konta i fejkowych po raz kolejny
Dowód:l
#2
To nie jego konto, pozdriwiam
#3
To nie moje konto, oraz proszę załączyć screeny jak wyzywałeś oraz prowokowałeś innych do kłótni, pozdriwiam
#4
o własnie mozesz wstawic ssa jak mnie zwyzywales
#5
to moje konto i prosze Malter z servera eluwine rob bo miales odejsc i co tu jeszcze robisz ? Denerewujesz kazdego pultasz sie na msg
#6
Zebraliście grupkę osób do prowokowania nie jeden ma was dosyć po drugie Gorgus?To nie twoje konto na ss'ach widać jak Gorgus wyzywa i prowokuje.
Po 2.Nie tylko ja was mam dość tylko większość.
Po 3.Ten temat jest do wypowiadanie się dla administracji bo to administracja weryfikuje kogo ma ukarać a nie gracze.
#7
Otóż jeśli coś nas dotyczy, to mamy prawo się wypowiedzieć, powiało hipokryzją, jak napisałeś, że to nas mają dość XDDD
#8
Nikt cie nie prowokował, napisałes ze beka z nas, po czym stwierdziles ze mam isc na pole poskakac to mi moze glupota z glowy wyleci. prowokacje widze tu rowniez z twojej strony
#9
(04-11-2020, 15:39)Malter napisał(a): Zebraliście grupkę osób do prowokowania nie jeden ma was dosyć po drugie Gorgus?To nie twoje konto na ss'ach widać jak Gorgus wyzywa i prowokuje.
Po 2.Nie tylko ja was mam dość tylko większość.
Po 3.Ten temat jest do wypowiadanie się dla administracji bo to administracja weryfikuje kogo ma ukarać a nie grac
Malter ale ty jestes uchyl naprawde .... Nikt Cie tu nie trawi skaczesz do chudego nawet ,a i nie pisz do siebie o 7 rano na chacie jak nikogo nie ma XD
#10
Nie pisze sam do siebie tylko pisze z kimś zawsze z rana, i nie szukaj tutaj ''dziur'' bo sami zaczynacie a potem się bronicie na wzajem skończcie tu pisać i czekajcie na wypowiedź administracji.

Pozdrawiam !


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika