!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#11
Nie stwierdziłem ze nie są dowodem, stwierdziłem że akurat w tej sprawie nie mają najmniejszego znaczenia. Baquene straciła pieniądze tylko i wyłącznie za własną głupotę.
Administracja nie ponosi odpowiedzialności i nie angażuje się w handel między graczami - przeczytajcie uważnie
#12
Po pierwsze serio drama o kicka?

Po drugie " mefedron to szmata" stał się dawno temu memem i to własnie chciał spade2004 raczej chciał cytować, ale bał się konsekwencji więc nie napisał końcówki. A Malter napisał kobieta, a jak dobrze wiemy "szmata" to obraźliwe stwierdzenie na kobietę, więc rozumowanie Helpera rozumiem i kara jest słuszna. Poza tym to jest tylko kick najlżejsza z możliwych kar.

"Ja jako kobieta czuję się po wypowiedzi HELPERA obrażona" Co to jest za zdanie? Właśnie on próbował zaniechać obrażanie kobiet, więc to zdanie jest zupełnie bezsensowne. Możecie popierać zdanie swojego kolegi Maltera, ale jednak jak się kłócicie to sensowne argumenty proszę.

Chcesz rozwiązania sprawy BaQuene? Jakie rozwiązanie? Pożyczyła mu z własnej woli. Nikt jej do tego nie zmuszał. Nie miała przystawionego pistoletu do głowy, żeby musiała wysłać mu te pieniądze. A co lepsze sama chciała zarobić na tym. Aministracja nie odpowiada za handel między graczami, a co dopiero jakieś wasze ustalenia bądź umowy.

Ustalacie to między sobą. Skoro chcesz zaufać nieznajomej osobie i dać jej 20kk to już twoja decyzja tylko nie płacz potem do admnitracji, że Ci nie oddała ta osoba.
#13
(04-08-2020, 20:04)Sariel napisał(a): Po pierwsze serio drama o kicka?

Po drugie " mefedron to szmata" stał się dawno temu memem i to własnie chciał spade2004 raczej chciał cytować, ale bał się konsekwencji więc nie napisał końcówki. A Malter napisał kobieta, a jak dobrze wiemy "szmata" to obraźliwe stwierdzenie na kobietę, więc rozumowanie Helpera rozumiem i kara jest słuszna. Poza tym to jest tylko kick najlżejsza z możliwych kar.

"Ja jako kobieta czuję się po wypowiedzi HELPERA obrażona" Co to jest za zdanie? Właśnie on próbował zaniechać obrażanie kobiet, więc to zdanie jest zupełnie bezsensowne. Możecie popierać zdanie swojego kolegi Maltera, ale jednak jak się kłócicie to sensowne argumenty proszę.

Chcesz rozwiązania sprawy BaQuene? Jakie rozwiązanie? Pożyczyła mu z własnej woli. Nikt jej do tego nie zmuszał. Nie miała przystawionego pistoletu do głowy, żeby musiała wysłać mu te pieniądze. A co lepsze sama chciała zarobić na tym. Aministracja nie odpowiada za handel między graczami, a co dopiero jakieś wasze ustalenia bądź umowy.

Ustalacie to między sobą. Skoro chcesz zaufać nieznajomej osobie i dać jej 20kk to już twoja decyzja tylko nie płacz potem do admnitracji, że Ci nie oddała ta osoba.

Właśnie tak ''złodzieje'' wykorzystują luki regulaminu z tymi oszustwami.
#14
(04-08-2020, 19:08)PowaznyAdam napisał(a): Nie porównałem kobiet do szmat, tylko wypowiedz Maltera do tekstu piosenki który cytował spade. Gdybym je porównywał to nie kickował bym Maltera skoro uważam ze jest to słuszne. W moim mniemaniu dalej uważam to za obraze, czekam na wypowiedz innych.

Faktycznie, przyznaje się do błedu, niestety źle zrozumiałam i podjęłam zbyt szybko jakiekolwiek działanie, sry Undecided
#15
ODRZUCONO
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika