!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] BAN
#1
Nick: 29_01_2001
Podów bana: Kanał YT posiada reklamy innych serwerów minecraft. (Ok 2/3 lata temu streamowałem na YT z Waszego serwera i na moim kanale była reklama innego serwera)
Od kogo ban: Osoba banująca nie podpisała się...
Kara przed banem: Nigdy nie byłem karany.
Dlaczego proszę o Ub ? Ponieważ naszła mnie wielka ochota na sky-block a wiem ze jesteście najlepszym serwerem i u Was najlepiej mi się grało.
#2
11/08/2018... Dopiero teraz sie skapnales ze dostales kare?

Dla mnie przedawnienie. I osoba sie podpisala. To bylem ja tylko pod nickiem SandvichBM
[Obrazek: why.png]
#3
Sandwich może wiedział ale nie chciało mu się grać w Mc, i teraz postanowił wrócić więc prosi o ub?
[Obrazek: offer-help-before-you-make-an-ask.png]
#4
(04-05-2020, 21:39)SandwichBM napisał(a): 11/08/2018... Dopiero teraz sie skapnales ze dostales kare?

Dla mnie przedawnienie. I osoba sie podpisala. To bylem ja tylko pod nickiem SandvichBM
Teraz przypomniałem sobie o karze. Tak jak napisałem naszła mnie ochota na Skyblock a na Waszym serwerze najlepiej mi sie grało.
Nie wiem kto dał bana, jak widać na załączonym ss nie ma nicku osoby banującej.


Załączone pliki Miniatury
   
#5
Rozumiem, najpierw poczekam jak inni z administracji to widza.

Macgur, ale to nie zmienia tematu.
[Obrazek: why.png]
#6
Odrzucam z powodu przedawnienia
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika