!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] mute
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zmutowane: kubakuba333
Za co zostało zbanowane?: spam
Od kogo z administracji dostałeś kare?: nie pamietam
Byleś już przedtem karany?:tak
Muta dostałem słusznie i serio przepraszam was, ale dostałem go na tydzień. Wydaję mi się, że to jest zbyt surowa kara. Na serwie gram już jakiś czas ale nie miałem wcześniej okazji się reklamować na czacie bo nie było po co i nie wiedziałem że za spam może być aż taka kara. Jeszcze raz przepraszam i chciałbym łagodniejszą kare,, skrócenie muta.
#2
Dostałeś wiele upomnień co do spamu na czacie i nie zrobiło to na tobie żadnego wrażenia, nadal wrzucałeś swoje reklamy dosłownie co chwile. Uważam, że kara jest adekwatna i możesz sobie poczekać. Mam nadzieje że to cie czegoś nauczy.
Jak dla mnie to sprawa jest do zamknięcia.
[Obrazek: offer-help-before-you-make-an-ask.png]
#3
(04-02-2020, 23:18)macgur napisał(a): Dostałeś wiele upomnień co do spamu na czacie i nie zrobiło to na tobie żadnego wrażenia, nadal wrzucałeś swoje reklamy dosłownie co chwile. Uważam, że kara jest adekwatna i możesz sobie poczekać. Mam nadzieje że to cie czegoś nauczy.
Jak dla mnie to sprawa jest do zamknięcia.

okej
#4
Odrzucono
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika