!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rozwiązane] [skarga]
#1
    Nick ktory uzywasz na serwerze:freeek
Nick osoby ktora oskarzasz: DreiK_
Data wykroczenia: 30.03.2020
Powod skargi: małe oszustwo 

Dowód:Kupiłem konto od DreiK_ za 4.8kk. To konto ma nick hubi31 i ma wyspę 146x146 dlatego zdecydowałem się na zakup. Transakcja przebiegła pomyślnie. Jednak po tym jak się zalogowałem i chciałem coś napisać i wyskoczylo mi że mam mute na 25dni. Byłem w szoku. Właściciel tego konta pisał że konto jest czyściutkie, nie podejrzewałem że tam będzie mut nie dostałem też żadnej informacji. Chciałem się dogadać z DreiK_ żeby oddał mi 25% tego co zapłaciłem za to że nic mi o tym mute nie powiedział. Nie zgodził się na moją ofertę z tad zostałem zmuszony napisać ta skargę (używałem mojego drugiego konta freeek_sklep bo na głównym mam mute) 

(03-30-2020, 18:09)freeek napisał(a): Nick ktory uzywasz na serwerze:freeek
Nick osoby ktora oskarzasz: DreiK_
Data wykroczenia: 30.03.2020
Powod skargi: małe oszustwo 

Dowód:Kupiłem konto od DreiK_ za 4.8kk. To konto ma nick hubi31 i ma wyspę 146x146 dlatego zdecydowałem się na zakup. Transakcja przebiegła pomyślnie. Jednak po tym jak się zalogowałem i chciałem coś napisać i wyskoczylo mi że mam mute na 25dni. Byłem w szoku. Właściciel tego konta pisał że konto jest czyściutkie, nie podejrzewałem że tam będzie mut nie dostałem też żadnej informacji. Chciałem się dogadać z DreiK_ żeby oddał mi 25% tego co zapłaciłem za to że nic mi o tym mute nie powiedział. Nie zgodził się na moją ofertę z tad zostałem zmuszony napisać ta skargę 


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Sprawa rozwiązana za porozumieniem stron i częściowym zwrotem w wyniku braku informacji o nałożonej karze, a rozpoczętych pracach na koncie co uniemożliwia pełen zwrot konta i pieniędzy.

Temat do zamknięcia.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika